Autor Wątek: Dobra restauracja na śląsku  (Przeczytany 287 razy)

16 Kwiecień, 2018, 12:38:53
Odpowiedź #15
Na śląsku można rzeczywiście bardzo dobrze zjeść :) Mieszka w Katowicach więc już parę knajpek zaliczyłem. Teraz jednak wybieram się do Warszawy na spotkanie biznesowe. Planujemy też gdzieś wyjść wieczorem i szukam jakiś ciekawych barów lub pubów. Słyszeliście może o The Roots http://therootsbar.com/#section-barmans ? Pracują tam bardzo doświadczeni barmani i możecie również zapoznać się z historią barmaństwa :)

16 Kwiecień, 2018, 18:42:57
Odpowiedź #16
Ja ze swojej strony mogę Wam polecić pizzahut

27 Czerwiec, 2018, 15:32:51
Odpowiedź #17
Na Śląsku nie znam, ale w Lublinie jest fajna restauracja Locomotiva z hotelem. Gdzieś wyczytałem w http://www.ponadczasowe.eu/klimatyczna-restauracja/  :D

01 Lipiec, 2018, 10:15:47
Odpowiedź #18
  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Na pewno bardzo dobra restauracja jest w Hotelu Holiday Inn Dąbrowa Górnicza. Byłam tam ostatnio na weselu, muszę przyznać, że sala weselna była przepiękna, a jedzenie naprawdę wyśmienite. Weszłam sobie nawet później na ich stronę na http://hidabrowa.pl/pl/wesela/ i okazało się, że organizując tam wesele są 4 warianty menu do wyboru. A pozycje są naprawdę wyszukane, nie to co tradycyjnie daje się na weselach, ale na przykład krem szparagowy, panna cotta, półmisek serów pleśniowych z bakaliami i i żurawiną, łosoś na parze, gulasz z sarniny z leśnymi grzybami i kluskami i wiele innych. Przyznacie, że dania bardzo wyszukane, prawda? Moim zdaniem warto na pewno zorganizować tam wesele, albo chociażby odwiedzić tą restaurację ;)