Autor Wątek: Długie i gęste rzęsy  (Przeczytany 432 razy)

03 Lipiec, 2019, 15:37:39
  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Postanowiłam, bardziej o siebie zadbać. Zauważyłam, ze moje rzęsy potrzebują interwencji i to dość poważnej. Dlatego chce kupić Lutenea stosowanie  jej nie jest trudne a w ten sposób dużo bardziej zadbam o moje rzęsy.

11 Lipiec, 2019, 10:05:28
Odpowiedź #1
Dobrze jest wspierać się takimi produktami. Jednak zawsze można też wybrać sztuczne rzęsy, może nie na co dzień, ja bym tego nie polecała, ale jak macie jakieś imprezy takie jak wesela, sylwester itp. to już jak najbardziej ;) Ja jestem bardzo zadowolona z rzęs od http://professional-lashes.pl/oferta,5,pl.html Wyglądają naturalnie i już mam wprawę w doklejaniu sobie samej kępek.

02 Sierpień, 2019, 10:11:45
Odpowiedź #2
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Bardzo dobre działanie na rzęsy ma olejek rycynowy Wiele osob zna go z działania na włosy, jednak na rzęsy jak najbardziej również mozna go stosowac.
lejek rycynowy wzmacnia rzęsy, chroniąc je przed szkodliwym działaniem innych preparatów. Jego regularne stosowanie sprawia, że stają się one widocznie mocniejsze oraz naturalnie piękne.

Nakłada się ten olej za pomocą czystej szczoteczki do rzęs.

No i pamiętajcie równiez o tym, ze olej nakłada sie na ciemne włosy bo ma skłonności przyciemniające.

11 Sierpień, 2019, 11:18:21
Odpowiedź #3
Wystarczy się suplementować witaminami. Wiadomo rzęsy mają rózne fazy wzrostu. U mnie zdarza się tak, że nagle mam wszystkie piekne, a potem wszystkie wypadają i rosna nowe. I tak w kołko - raz ładne długie ,a potem krotkie... normalna kolej rzeczy.

14 Sierpień, 2019, 12:33:46
Odpowiedź #4
Mi się od jakiegoś czasu marzą takie długie i gęste rzęsy, ale niestety – natura obdarzyła mnie tak, a nie inaczej i niestety jest duża przepaść między tym, jakie te rzęsy mam, a tym, jakie mi się marzą ;). Ale staram się dążyć do mojego ideału! Chociażby poprzez właściwą pielęgnację. Tutaj: https://www.biotebal.pl/pielegnacja-rzes czytam sobie ostatnio bardzo dużo artykułów dotyczących tego, jak dbać o rzęsy – i wyraźnie widzę, że podejmując odpowiednią pielęgnację jest coraz lepiej :).

14 Sierpień, 2019, 23:28:33
Odpowiedź #5
Biotebal to też jest jakiś pomysł. Dodatkowo bierz dużo witamin d3k2 oraz uzupełniaj kwasy omega 369. To pomoże i zregeneruje.