Autor Wątek: Zabieg Hialuronoplastyka  (Przeczytany 2502 razy)

07 Sierpień, 2015, 09:08:42
Firma „Hyamatrix” jest powszechnie znana jako twórca BIOSKÓRY HYAMATRIX, którą sukcesywnie wykorzystują w kombustiologii, chirurgii, dermatologii  i kosmetologii na całym świecie. Unikalne właściwości BIOSKÓRY stały się podstawą dla stworzenia profesjonalnej i domowej linii preparatów kosmetycznych HYAMATRIX.
 
Preparaty kosmetyczne HYAMATRIX®  są kompozycją pierwotnych związków biologicznie czynnych wytwarzanych na podstawie destrukturyzowanego kwasu hialuronowego, oraz peptydów macierzowych HYAMATRIX®.
Nowością firmy HYAMATRIX®  jest zabieg Hialuronoplastyka.
Hialuronoplastyka -perfekcyjny duet dwóch składników, który  dał nowe możliwości w nieinwazyjnej  biorewitalizacji naszej skóry.
Maleńka cząsteczka kwasu hialuronowego bez problemu przedostaje się przez barierę  naskórka do głębszych warstw skóry. Kwas hialuronowy pozostaje w skórze krótko ponieważ jest rozkładany przez enzym hialuronidazę. Tu jest właśnie moment dla działania peptydu macierzowego Hyamatrix. Rolą jego jest połączenie drobniutkich cząsteczek kwasu hialuronowego w cząsteczki o większych rozmiarach  i zatrzymanie go na dłużej blokując hialuronidazę.
Dużym plusem zabiegu jest jego nieinwazyjność. Zabieg jest bardzo przyjemny i całkowicie bezbolesny. Na uwagę zasługuje również fakt, że nie ma okresu rekonwalescencji po zabiegu.
Więcej informacji o firmie i poszczególnych preparatach znajdą Państwo na stronie internetowej:
http://www.hyamatrix.pl
Zapraszamy śledzić nowości oraz nadchodzące szkolenia:
https://www.facebook.com/polska.hyamatrix?fref=ts
« Ostatnia zmiana: 02 Wrzesień, 2015, 09:01:25 wysłana przez Hyamatrix »

25 Wrzesień, 2015, 08:42:52
Odpowiedź #1
jak to działa i gdzie się robi
carpie diem

20 Styczeń, 2017, 10:41:13
Odpowiedź #2
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
jak to działa i gdzie się robi

Podbijam pytanie ;)

20 Luty, 2018, 11:56:43
Odpowiedź #3
Czytałam artykuł https://www.imeso.pl/aktualnosci/kwas-hialuronowy-usieciowany-a-nieusieciowany.html odnośnie kwasu hialuronowego usieciowanego i nieusieciowanego i nie wiem, który jest lepszy?

15 Lipiec, 2019, 00:17:17
Odpowiedź #4
Hmm, nie słyszałam dotychczas o takim zabiegu  :) Póki co swoją skórę powierzam https://mediartclinic.pl/medycyna-estetyczna/ i muszę przyznać, ze efekty sa super. Jeden zabieg kwasem hialuronowym czy mezoterapia na kilka miesięcy pozwala mi cieszyc sie zdrowa,miekka, odzywioną skorą na długo  :)