Forum urody

Uroda => Makijaż => Wątek zaczęty przez: Walter6679 w 29 Czerwca, 2020, 18:21:25

Tytuł: biznes
Wiadomość wysłana przez: Walter6679 w 29 Czerwca, 2020, 18:21:25
Witam, wiecie, że na stronie internetowej http://www.swiatwedlugdna.pl/ (http://www.swiatwedlugdna.pl/) znajdziecie informacje na temat biznesu? Jeśli nie wiedzieliście o tym to warto zwrócić uwagę na tą stronę. A czy Wy interesujecie się biznesem?
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Tadek0766 w 13 Lipca, 2020, 10:57:08
Z tego co widziałem to na stronie www.wysoczyzna (http://www.wysoczyzna.pl/).pl można znaleźć biznes którego szukacie. Bardzo szybko znajdziecie biznes i wszystkie informacje oraz dane na jego temat.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Alinnsaa w 17 Lipca, 2020, 08:40:06
Co myślicie na temat programy lojalnościowe b2b? Czy posiadacie w firmie taki program i jaki on daje efekty? Firma Advertiva oferuje takie usługi, czy ktoś korzystał z ich usług? Oferta firmy dostępna na stronie https://www.programylojalnosciowe.com.pl/programy-b2b/

 
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Słowianeczka w 29 Lipca, 2020, 17:59:45
To, o co należy również zadbać w swoim biznesie, to o bezpieczeństwo swoich aktywów. W tym kierunku możecie zgłosić się do  Company Security Management Agency https://csmagency.pl/bezpieczenstwo-biznesu/ , to specjaliści od tego działań. Możesz być pewny, że twoja firma będzie odpowiednio zabezpieczona.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: DavisJ w 04 Sierpnia, 2020, 17:51:13
A wiecie może coś na temat zakładania własnego sklepu internetowego? Ostatnio sporo się nad tym zastanawiam i chyba postanowię otworzyć swój własny biznes. Chciałbym jednak dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Znacie jakieś przydatne teksty o tym? Mój brat polecił mi dzisiaj tą stronę http://www.flyweb.pl/sklep-online-jak-zaczac/ . Co sądzicie o tym artykule?
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Salwin1455 w 18 Sierpnia, 2020, 10:36:41
Każdy kto prowadzi biznes ma dużo dokumentów z poufnymi danymi . Dlatego też praktycznie każde przedsiębiorstwo powinno zwrócić uwagę na firmy specjalizujące się w profesjonalnym niszczeniu dokumentów np.https://esbud.pl/oferta/niszczenie-dokumentow/ .
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: ciper w 21 Sierpnia, 2020, 11:24:52
Hej, może ktoś z was jest w stanie mi doradzić gdzie kupić rzeczy związane z chłodniami? Prowadzę własną firmę w której mam chłodnie i potrzebne mi są drzwi. Na https://www.nirotech.pl/produkty/drzwi-nierdzewne/ (https://www.nirotech.pl/produkty/drzwi-nierdzewne/) widziałem ciekawą opcję, co sądizice?
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: lea83 w 22 Sierpnia, 2020, 15:50:45
Własny biznes to dobra decyzja, jednak trzeba się liczyć z dużą presją na starcie.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: chacman14 w 25 Sierpnia, 2020, 11:47:51
Jeśli gdzieś aplikujecie to poczytajcie artykuł na blogu https://www.cludo.pl/test-gallupa-czyli-co-pracodawcy-chca-wiedziec-o-naszych-talentach/ wpis ten dotyczy testu Gallupa. Test ten weryfikuje, czy aplikant rzeczywiście takie kompetencje posiada, które firma od niego oczekuje. poczytajcie na ten temat więcej na stronie.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Tośka21 w 31 Sierpnia, 2020, 11:11:13
Kluczem w rozwoju Waszego biznesu powinna być na pewno optymalizacja poszczególnych działań. Moim zdaniem, powinniście już teraz zajrzeć do https://hellobot.pl/ i sprawdzić, w jaki sposób funkcjonuje taki bot telefoniczny. Jeśli zastosujecie go w swojej firmie, to może to prowadzić do poważnych oszczędności. Sami się temu przyjrzyjcie i podejmijcie rozsądną decyzję.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: gust14 w 29 Września, 2020, 12:49:23
Luksus zawsze będzie w cenie. Zarówno w czasach hossy, jak i w dobie kryzysu towary i dobra luksusowe są warte wiele i znajdują się ludzie gotowi zapłacić za nie krocie. Zmienia się jedynie definicja tego co luksusowe, ale sama chęć posiadania rzeczy bardziej wyjątkowych jest stała i naturalna.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Zośka123 w 02 Października, 2020, 15:56:17
Jeśli chcecie rozwijać swój biznes  to powinniście współpracować z firmą import towarów z chin (https://izntrade.com/import-towarow-z-chin-do-polski/)  ta firma ma ogromne doświadczenie w branży logistycznej nawet posiadają własne centrum logistyczne. Poczytajcie o nich na stronie. Polecam serdecznie. Poczytaj także bloga bo tam mnóstwo pomocnych informacji.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: ariabuzietenczu w 24 Października, 2020, 12:18:31
Jak dla mnie to naprawdę świetne prezentacje można uzyskać konsultując się z tą firmą : https://tworzenieprezentacji.pl/ - polecam sprawdzić. Mają świetne ceny i bardzo ale to bardzo dobrą jakość tworzonych prezentacji.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: viola35 w 24 Października, 2020, 13:07:00
Własny biznes to spora odpowiedzialność, jednak jest to coś wartego przemyślenia.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: urodka87 w 01 Listopada, 2020, 22:16:12
Prowadząc własny biznes na pewno warto zapewnić bezpieczeństwo swoich komputerów i dokumentów, które na nich przechowujecie. Świetnie w tym celu może się sprawdzić antywirus dedykowany biznesom, czyli bitdefender https://bitdefender.pl/rozwiazania-bitdefender-dla-biznesu/ (https://bitdefender.pl/rozwiazania-bitdefender-dla-biznesu/). W aktualnych rankingach figuruje na pierwszych miejscach, dlatego na pewno warto rozważyć tą ofertę.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: mayczak w 16 Listopada, 2020, 16:54:05
A jak reklamujecie swoje biznesy? Ja się właśnie zastanawiam jak swoją firmę rozreklamować, znajoma mówi że jej pomogły plakaty reklamowe i ulotki i poleciła mi tą https://chroma.pl/pl drukarnię internetową żeby zamówić to od nich. Z tego co patrzyłam mają dobre ceny, konkurencyjne.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Janek23232 w 18 Listopada, 2020, 11:22:31
O biznesie warto czytać na blogach. Np. na http://rynca-inkaso.pl/ znajdziecie bardzo dużo wpisów dotyczących blogów, więc warto rzucić na to okiem jeśli uważacie, że zbyt mało wiecie o biznesie.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: urodka87 w 01 Grudnia, 2020, 21:53:24
Witam,co sądzicie o tym,aby starac sie o dotacje? Zalezy mi na tym,by moja firma moja sie rozwijac w tak ciezkich czasach. Co sądzicie o tym https://edoradca.pl/oferta/doradztwo-europejskie/rozliczenie-dotacji/ (https://edoradca.pl/oferta/doradztwo-europejskie/rozliczenie-dotacji/) Czy ktos z was korzystal z takich dotacji? Jak dokladnie sie o to starac?
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: padbergtod w 07 Grudnia, 2020, 14:27:12
Powiedzcie proszę, czy warto kupować lajki w biznesie online https://semcore.pl/czy-warto-kupowac-lajki-w-biznesie-online/ (https://semcore.pl/czy-warto-kupowac-lajki-w-biznesie-online/)? Założenie strony swojej firmy w mediach społecznościowych, ma na celu pozostawanie w ciągłym kontakcie z obecnymi klientami, jak i dążenie do zdobycia nowych. W związku z tym nic więc dziwnego, że administratorzy takich stron dążą do pozyskiwania jak największej liczby polubień danego fanpage’a czyli tytułowych lajków.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: adik w 09 Grudnia, 2020, 17:54:31
Jak prowadzicie jakiś biznes to bardzo dobrze jest rozważyć pozycjonowanie strony firmowej. Dzięki temu możecie być lepiej widoczni w internecie, a to oczywiście pozwala na pozyskanie nowych klientów. Zobaczcie sobie https://www.webrange.pl/pozycjonowanie-stron/ (https://www.webrange.pl/pozycjonowanie-stron/). To firma z 15 letnim doświadczeniem w branży pozycjonowania.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: rebeca w 20 Grudnia, 2020, 22:06:43
Widzę że sporo osób zainteresowanych jest branżą hotelarską, zatem poczytajcie sobie na ten temat, jak np. dbać o wyposażenie tekstylne https://www.grupatekstylna.pl/co-robic-zeby-przedluzyc-zycie-tekstyliow-poradnik-recyclingu/ . Wiele elementów wchodzi w skład udanego biznesu, o każdym szczególne należy pamiętać
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Domis3223 w 05 Stycznia, 2021, 16:34:11
Każdy biznes wymaga odpowiedniego dostosowania do rynku i potrzeb klientów, odpowiednio przeprowadzona analiza biznesowa pozwala na stworzenie ofert, które zaspokoją potrzeby naszych klientów. Warto więc na początek skorzystać z pomocy specjalistów, którzy pomogą nam, w jaki sposób badać rynek żeby być na bieżąco. Ja zaprosiłam do współpracy firmę https://summ-it.pl/  (https://summ-it.pl/) i jestem bardzo zadowolona.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: urodka87 w 06 Stycznia, 2021, 23:53:24
Prowadząc biznes na pewno przyda Ci się dodatkowa wiedza z zakresu zarządzania projektami, dlatego polecam Ci zajrzeć na https://leadership-center.pl/ (https://leadership-center.pl/), gdzie nie tylko możesz skorzystać ze szkoleń z tego zakresu, ale również dowiedzieć się sporo z ich bloga.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Słowianeczka w 08 Stycznia, 2021, 21:02:34
A może piekarnia/cukiernia ? Co wy na to? Według mnie taki biznes ma sens, tym bardziej jakbyście robili naturalne wypieki. A jak możecie sprawdzić w Gastromania blacha aluminiowa (https://gastromania.pl/blachy-wypiekowe.html), czy inne artykuły tego typu nie są nawet drogie. Także nie jest to jakiś kosztowny biznes. Można zacząć od czegoś małego.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: damian322 w 12 Stycznia, 2021, 13:15:29
Ja jestem bardzo zadowolony bo wreszcie skorzystałem z bardzo profesjonalnej firmy https://www.filmat.eu/oferta.html .O tej firmie dowiedziałem się od mojego znajomego.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: ariabuzietenczu w 14 Stycznia, 2021, 16:21:20
Kiedy masz własną firmę to zacznij przede wszystkim od zakupu niszczarek bo papierów będzie zbierać się co niemiara w miarę rozrostu firmy. Najlepsze niszczarki dostaniesz tutaj https://niszczeniedokumentow.eu/ ale możesz także zlecić usługę niszczenia. Na pewno skorzystasz z którejś z usług wcześniej lub później bo dokumentów tylko będzie przybywać
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: zosia922 w 19 Stycznia, 2021, 16:55:09
Co do biznesów to chciałam was spytać jaką firmę wynajęliście do płatności internetowych i ich obsługi? Bo sama nie wiem a niedługo otwieram swój sklep i muszę wybrać. Tutaj nhttps://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online widziałam że warunki całkiem dobre, znacie może tą firmę?
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: chacman14 w 24 Stycznia, 2021, 17:31:38
Jeśli chodzi o rozwiązania dla przemysłu to wiele na ten temat ma do powiedzenia firma https://www.amister.pl/ (https://www.amister.pl/)  oni mają duże doświadczenie jeśli chodzi o automatykę i robotykę. Mają ciekawe i nowoczesne rozwiązania dla firm głównie z branży przemysłowej ale nie tylko. Sprawdźcie koniecznie na stronę tam znajdziecie do nich kontakt.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: mczay w 03 Lutego, 2021, 12:47:36
A odpowiednią lokalizację biznesu masz? Bo w Szczecinie są przepiękne lokale do wynajęcia i większość w idealnym stanie, gdzie nie potrzeba remontów, jeśli nie chcemy wszystkiego do siebie dopasować. Powinniście zerknąć sobie na stronę https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/lokale jeśli chcecie przejrzeć wszystkie oferty. Sama zastanawiam się nad tym, aby kupić sobie lokal na działalność.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: rebeca w 21 Lutego, 2021, 22:01:06
Mi się wydaje , że  tania franczyza (https://www.e-speedpak.net/tani-kurier-czyli-franczyza-firmy-kurierskiej) to bardzo fajny pomysł na taki dodatkowy biznes. Kolega prowadzi punkt przyjmowania paczek kurierskich u siebie w sklepie i bardzo sobie chwali, bo trochę dodatkowego grosza zawsze wpada
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: adam33332 w 24 Lutego, 2021, 07:04:14
Sam kilka dni temu przeczytałem bardzo ciekawy artykuł http://www.bird.com.pl/biznes/dobre-wystapienie-biznesowe-kluczem-do-sukcesu/ .Każdy z tego artykułu może się dowiedzieć bardzo dużo.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: rossi w 26 Lutego, 2021, 10:12:58
A ja niedługo chce remontować swój biznes, poszerzać i też usprawniać. Dlatego interesuja mnie
 dobre testy wydajnościowe aplikacji (https://www.edge1s.com/pl/oferta/), aby sprawdzić jak poszczególne systemy, procesy działają u mnie. Czy wiecie może do kogo warto byłoby się zwrócić?  Czy znacie jakąś dobrą firmę, specjalistów IT, który możecie mi polecić?
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Tośka21 w 26 Lutego, 2021, 12:35:32
Tak, to ważna rzecz. Chodzi w końcu o to, by prowadzić swoją firmę w taki sposób, by było to dla Was jak najbardziej opłacalne. Wiem, że dzisiaj chyba najprościej byłoby podejść do tematu poprzez wykorzystanie możliwości, które stwarza platforma sprzedażowa opisana w https://www.dobreprogramy.pl/Dlaczego-warto-zalozyc-sklep-internetowy-na-platformie-SaaS,News,113040.html To mogłoby zadziałać w każdym przypadku, więc dobrze się nad tym zastanówcie.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: fejm w 12 Marca, 2021, 07:49:01
koniecznie tez ogarnąc współpracę z dobrą firmą kurierską jak przykładowo kurier ups, jednak wysyłanych przesyłek jest naprawdę sporo i warto się nimi zainteresować: https://www.kuriernet.pl/centrum-informacji/ups-dane-kontaktowe-i-informacje
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: HotWheels w 12 Marca, 2021, 11:51:51
Ciekawe czy ten rok będzie lepszy dla biznesu niż 2020
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: mayczak w 18 Marca, 2021, 15:57:40
Co do biznesu to ja wam powiem że właśnie czytam tutaj http://www.megalerie.pl/jak-skutecznie-walczyc-z-konkurencja-3-nieoczywiste-sposoby/ o tym jak walczyć z konkurencją i się zastanawiam jak wy z nią walczycie? Bo mam zamiar zastosować się do ich rad, zainwestuję w pozycjonowanie mojej strony www.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: zosia922 w 18 Marca, 2021, 17:44:14
W biznesie ważne są też kontrole i audyty. U mnie niedawno był audyt kadrowo płacowy w firmie i wyszło kilka nieprawidłowości, dlatego wam też je polecam robić. Tutaj https://www.alejahandlowa.pl/uslugi/dlaczego-powinienes-przeprowadzic-audyt-kadrowo-placowy dokładniej poczytajcie sobie o tym temacie.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: adik w 22 Marca, 2021, 04:55:35
Ważne jest też dbanie o pracowników. Jak macie służbowe stroje, ubrania itd to warto czasami wziąć od pracowników je i dać np. do pralni. Są teraz świetne pralnie z dowozem do klienta np. https://www.pralnia-warszawianka.pl/ (https://www.pralnia-warszawianka.pl/). Bardzo wygodna sprawa.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Aszka12 w 27 Marca, 2021, 13:34:50
Mnie interesuje wyspa w centrum handlowym, coś takiego  http://prodekor.com.pl/oferta/wyspy-handlowe Czy ktoś wie ile mogą kosztować same meble oraz wynajęcie miejsca pod nie? Na razie myślę, ale mam fajny pomysł na biznes, mam nadzieję, że uda mi się zrealizować mój plan.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: kwikkwik w 29 Marca, 2021, 09:56:58
fajnie że są tam podswawowe rzeczy opisane krok po kroku
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Zenek41241 w 08 Kwietnia, 2021, 11:30:31
Jest sporo skutecznych tricków aby zadbać o rozwój biznesu. Jeśli chcesz poczytać trochę o ciekawych sposobach na marketing to zerknij na https://piotrweppe.pl/podcast-biznesowy/, fajnie to jest opisane na tym blogu.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Alinnsaa w 14 Kwietnia, 2021, 16:48:52
Poszukuje sprawdzonych firm, które zajmują się budowa programów lojalnościowych. Czy znacie jakieś firmy z tej branży? Jak na razie znalazłam firmę Advertiva. Firma zbudowała kilkadziesiąt programów lojalnościowych https://www.programylojalnosciowe.com.pl/
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: gambia w 21 Kwietnia, 2021, 11:48:55
Ja wiem skąd zamówisz różne akcesoria do biura. Wystarczy, że odwiedzisz biurowy sklep internetowy Biurwa pod adresem https://biurwa.pl/obwoluty . W ofercie mają akcesoria biurowe, a także najróżniejsze artykuły szkolne.

Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: urodka87 w 27 Kwietnia, 2021, 23:29:19
Witam,jakie macie sposoby na to,by umiejętnie zarządzać projektami? Chętnie poznam wasze opinei na ten temat https://leadership-center.pl/produkt/karta-celow/ (https://leadership-center.pl/produkt/karta-celow/) Co o tym sądzicie? Chętnie dowiem się więcej,pozdrawiam.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: ariabuzietenczu w 11 Maja, 2021, 18:02:07
Jeśli chodzi o mnie to studiuję obecnie case study https://www.gamfi.com/case-study/ tej firmy, które jest związane z grywalizacją w firmie. Przyznam szczerze, że to naprawdę bardzo ciekawa opcja do wprowadzenia praktycznie w każdym przedsiębiorstwie. Moim zdaniem warto sobie sprawdzić co i jak.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: zosia922 w 18 Maja, 2021, 14:31:11
Co do biznesu to mam dla was artykuł http://www.trinet.com.pl/korzysci-z-wprowadzenia-w-firmie-due-diligence-prawne/ o tym jakbyście chcieli kupić firmę konkurencji albo sprzedać im swoją na co należy wtedy zwrócić uwagę. Audyt jest wtedy dobrą opcją aby dokładnie wiedzieć o wszystkich środkach trwałych, pamiętajcie o tym.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: xylola w 18 Maja, 2021, 15:05:17
Artykuły biurowe są bardzo ważnym elementem wyposażenia w każdym biurze. W celu ich zakupu warto odwiedzić biurowy sklep internetowy Biurfan: https://www.biurfan.pl/artykuly-kreslarskie-cat-276 . Z pewnością znajdziecie tam wszystko, czego potrzeba Wam do biura.

Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Darek2415 w 04 Czerwca, 2021, 17:23:49
Każdy kto prowadzi biznes wie jak dużo trzeba wysiłku aby wszystko dopiąć na ostatni guzik. Moim zdaniem warto zagłębić się w outsourcing księgowy (https://piotrweppe.pl/prowadzenie-ksiegowosci-samodzielnie-outsourcing-czy-wlasny-ksiegowy/), ponieważ z takiego rozwiązania korzysta coraz więcej osób.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: urodka87 w 08 Czerwca, 2021, 20:09:21
dobre biznesy buduje się praktycznie latami, czasem trzeba czeka aby znaleźć również odpowiednich pracowników na stanowiska, jeżeli macie w planach kogoś zatrudniać to polecam wam zajrzeć na stronę https://jobllegro.com/recruiter gdzie możecie znaleźć pracowników którzy posiadają już kwalifikacje
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: rossi w 14 Czerwca, 2021, 21:44:02
Ja właśnie też postanowiłam, że otworzę swój mały biznesik online. Interesuje się modą i praktycznie jestem na bieżąco ze wszystkimi tematami, dlatego chce zająć się sprzedażą ubrań. Znalazłam już firmę Outlet Boxx, która oferuje w boxach ubrania. Jest to porządna hurtownia odzieży markowej (https://outletboxx.com/) - z tego co się dowiedziałam. Także super.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Zośka123 w 22 Czerwca, 2021, 21:08:35
Od wielu lat prowadzę własny biznes i wiem jak ważna jest współpraca z profesjonalistami i jak rzetelna pomoc może oszczędzić sporo wydatkow. Ze swojej strony chciałbym Wam artykuł ze strony https://centrumpr.pl/artykul/kiedy-zdecydowac-sie-na-audyt-prawny,146661.html .
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Tośka21 w 29 Czerwca, 2021, 22:39:48
To jednak bardziej złożona kwestia. Aby dzisiaj utrzymać się na rynku, musicie stawiać na nowoczesne rozwiązania. Wiem, że dzisiaj bardzo popularne staje się takie  oprogramowanie jak rcp online. Jeżeli jeszcze na nim nie pracujecie, to koniecznie zajrzyjcie do http://icon24.pl/rejestracja-czasu-pracy-korzysci-dla-obu-stron/ i pomyślcie, jak moglibyście wykorzystać je u siebie w firmie.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: moon9 w 30 Czerwca, 2021, 21:25:02
Zdecydowanie optymalizacja produkcji w czasie kryzysu jest czymś na co warto zwrócić uwagę i czemu warto poświęcić nieco swojej energii. Zachęcam zatem do skorzystania z pomocy i działań firmy https://entra-group.eu/publikacje/optymalizacja-kosztow-magazynowania-w-dobie-kryzysu/ która pomoże Ci w przygotowaniu wszystkich elementów tego działania i da szansę na prawidłowe wykorzystanie potencjału.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Krzychu72446 w 05 Lipca, 2021, 13:34:26
Aby otworzyć biznes trzeba mieć o tym pojęcia. Nie można tego robić w ciemno.
___
Firma o ugruntowanej pozycji na rynku: drivepol.co.uk (https://drivepol.co.uk/)
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: urodka87 w 09 Lipca, 2021, 18:56:55
Rosnąca popularność czatbotów nasuwa pytanie – jak najlepiej wykorzystać ich potencjał? Aby chatboty były akceptowalne wśród ludzi, należy pamiętać o projektowaniu zorientowanym na użytkownika i o badaniach. Sukces chatbota to nie tylko jego użyteczność, ale również pozytywne emocje, które wzbudza. Na szkoleniu https://uxupgrade.pl/szkolenia/ux-chatbotow poznacie najlepsze praktyki z rynku.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: mayczak w 14 Lipca, 2021, 17:15:55
W biznesie warto jest szukać sposobów na ułatwienie procedur i oszczędności. Takim sposobem na pewno jest akademia onboardingu która tutaj https://www.gamfi.com/akademia-onboardingu/ oferuje swoje usługi. Zobaczcie na czym do dokładnie polega, warto spróbować.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: chanel.mann w 28 Lipca, 2021, 21:14:18
Owszem, interesuję się biznesem, ponieważ prowadzę własny, niewielki sklep z biżuterią. Poszukuję od jakiegoś czasu dobrej jakości opakowań aby wysyłać w nich moje produkty, czy możecie polecić jakiegoś producenta?
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: minionka w 04 Sierpnia, 2021, 19:00:48
Skoro już o biznesie mowa, to powiedzcie mi czy zdarzyło wam się wynajmować sprzęt? Dzierżawa podobno jest dośc popularna ze względu na wiele zalet. Pytam o to ponieważ w oko wpadła mi oferta https://loboslink.pl/ i bardzo chciałabym poznać wasze zdanie na ten temat.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: alan30 w 05 Sierpnia, 2021, 16:47:59
Ja również mam swój biznes i zastanawiam się nad przeprowadzeniem audytu finansowego. Nie umiem zrobić tego sama, bo jest to nieco skomplikowane. Chcę zlecić to jakiejś firmie. Znalazłam firmę, która przeprowadza audyt finansowy (https://glc.pl/audyty/) na życzenie klienta. Myślicie, że to dobry pomysł po roku prowadzenia własnej działalności? Chciałabym, aby moja firma nadal się rozwijała. Czy taki audyt finansowy jest w tym pomocny? Pozdrawiam.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: urodka87 w 09 Sierpnia, 2021, 00:14:17
Witam,co sądzicie o tym,by zainwestowac w swoj biznes? Chcę by moja firma nawiazywala wspolprace z firmami,ktore siedza w podobnych branzach. Co sądzicie o tym https://www.infobrokering.com.pl/bazy-emailingowe (https://www.infobrokering.com.pl/bazy-emailingowe) ? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami,pozdrawiam.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Dziobaty w 24 Sierpnia, 2021, 22:31:44
Ja myślę, że warto zaglądać na takie strony jak ta https://firmowa.org/ - tam właśnie poruszają takie tematy ogólnobiznesowe, o prowadzeniu firmy, księgowości. Ciekawy blog.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: jnikolaus w 07 Września, 2021, 11:38:42
Zastanawiam się nad zatrudnieniem biegłego rewidenta z Katowic (https://www.glc.pl/uslugi-poswiadczajace-i-pozostale-uslugi-bieglego-rewidenta/). Prowadząc działalność gospodarczą niektóre jednostki podlegają obowiązkowemu badaniu sprawozdań finansowych, które przeprowadza biegły rewident. Zgodnie z art. 8 ww. ustawy, biegły rewident ma obowiązek postępować zgodnie ze złożonym ślubowaniem. Dodatkowo zobowiązany jest do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych w każdym roku kalendarzowym i przestrzegania standardów rewizji finansowej, zasad niezależności oraz etyki zawodowej jak również uchwał organów Polskiej Izby Biegłych Rewidentów.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: kunarr w 08 Września, 2021, 08:48:38
Każdemu początkującemu przedsiebiorcy polecam katalogi firmowe http://www.kanonkonsultacji.pl/branza/uslugi-i-firmy do których warto dodawać wizytówki oraz ogłoszenia na wykonywanie usług które macie w ofercie. Wielu klientów na dzień dzisiejszy przeszukuje takie miejsca także istnieje duża szansa na pozyskanie klientów własnie w ten sposob.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: elena w 08 Września, 2021, 09:03:10
Dużo jest takich stron, ale jednak za rzetelną wiedzę trzeba zapłacić - nie ma nic za darmo
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Tośka21 w 20 Września, 2021, 13:53:16
To bardzo ważne kwestie, więc warto już teraz zainteresować się tym tematem. Ja na pewno mogę Wam poradzić, że jeśli jesteście w trakcie planowania dalszego rozwoju Waszego biznesu, to kluczem powinno być dla Was wykorzystanie udogodnień istniejących aktualnie na rynku. Moim zdaniem takie informacje jak chociażby https://www.engave.pl/rozwiazania-dla-twojej-firmy/strategiczny-plan-transformacji-cyfrowej na temat tego, jak aktualnie przebiega transformacja cyfrowa moga być dla Was bardzo pomocne. Sami się o tym przekonajcie.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Ewelina.N w 24 Września, 2021, 12:43:17
Wiele firm na co dzień korzysta z drukarek czy zaawansowanych maszyn poligraficznych. Jednak należy zwrócić szczególną uwagę na to, że takie urządzenia wymagają regularnych konserwacji, warto znać w takim przypadku odpowiedni serwis maszyn drukarskich (https://snimpol.pl/).
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: xylola w 05 Października, 2021, 12:31:57
A może przydadzą się Wam takie akcesoria jak na przykład szpalta: https://katalog.mix-graf.pl/pl/p/Szpalta-10-x-4%2C5-x-1160/719 (https://katalog.mix-graf.pl/pl/p/Szpalta-10-x-4%2C5-x-1160/719) ? Firma Mix-Graf specjalizuje się w tego typu usługach. Na ich stronie znajdziecie do nich kontakt. Warto się skontaktować i dogadać wszystkie szczegóły.

Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Yetador57 w 10 Października, 2021, 19:02:25
Jak uważacie jest to warte naszej uwagi?
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: grover86 w 10 Października, 2021, 20:27:37
Prowadzenie biznesu nie jest łatwe. Nie dość, że to ogrom stresu i pieniędzy, to jeszcze dużo tak zwanej "papierkowej roboty"...Jakiś czas temu nawiązałem współpracę z firmą, która oferuje dokumentację cen transferowych (https://glc.pl/ceny-transferowe/). Powiem szczerze, że dużo mi to ułatwiło. Dobrze jest skorzystać w niektórych kwestiach z usług firm zewnętrznych, które znają się na rzeczy.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: urodka87 w 15 Października, 2021, 03:18:36
Witam,zalezy mi na tym,by zainwestowac we wspolprace z firma,ktora pomoze mi ogarnac niektore sprawy https://hrk.pl/pl/dla-klienta/ocena-i-rozwoj/outplacement (https://hrk.pl/pl/dla-klienta/ocena-i-rozwoj/outplacement) Co o tym sądzcie?
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: mayczak w 21 Października, 2021, 16:31:22
A gdzie organizować najlepiej jest spotkania biznesowe? Macie jakieś dobre pomysły na ten temat? Znalazłem taki https://aobiznes.pl/aktualnosci/porady/spotkanie-firmowe-czy-miejsce-ma-znaczenie artykuł i tam radzą wynajęcie cateringu w lecie na świeże powietrze a zimą jednak w lokalu spotkanie. Co o tym sądzicie?
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Fredz w 21 Października, 2021, 16:41:46
Ciekawy wątek, sporo się dowiedziałem
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Alfred86588 w 26 Października, 2021, 11:15:43
Prowadzenie biznesu nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać. Z tego co wiem to na stronie https://www.sellizer.io/pl/ znajdziecie bardzo ciekawe narzędzie, które umożliwi zwiększenie wyników sprzedaży. Według mnie tego typu urządzenia przydadzą się niemal w każdym biznesie.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Zabawnadziewczyna w 03 Listopada, 2021, 01:33:20
Ja, przychodzę z pytaniem. Od ponad dwóch lat z przyjaciółką, prowadzimy małą cukiernię. Pewnie jak u wszystkich COVID spowodował duże zmiany... Dotąd zarówno z reklamą, jak i z rzeczami takimi jak rozpisywanie planu sprzedaży radziłyśmy sobie same, ale teraz czujemy, że potrzebujemy z tym pomocy. Dostaliśmy namiar na tę agencję https://www.engave.pl/zwinny-plan-sprzedazy Czy ktoś z was korzystał może z jej usług? Sprawdzili się. Wolimy zapytać tutaj, żeby nie wyrzucać pieniędzy w błoto. Z góry dziękujemy za odpowiedzi! ;)
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: agawa w 08 Listopada, 2021, 22:31:04
W przypadku firm przemysłowych warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://corobotics.pl/certyfikacja-ce/ . Macie tam bowiem wiele ciekawych i przede wszystkim niezwykle praktycznych informacji na temat certyfikacji ce. Myślę, że warto się tam rozejrzeć. Taka wiedza z pewnością się przyda. Trzeba zawsze stawiać na bezpieczeństwo.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Justerax42 w 10 Listopada, 2021, 21:20:29
Co o ty myślicie?
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Kowalotar41 w 12 Listopada, 2021, 20:36:35
Myślicie że to jest dobre?
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: malex w 16 Listopada, 2021, 21:08:43
Mój zakład produkcyjny chce poszerzyć swoją halę, dlatego potrzebny jest profesjonalny projekt. Natrafiłem na stronę https://kobexstal.pl/pl/projekty/ (https://kobexstal.pl/pl/projekty/), która realizuje tego typu projekty i podpisałem umowę. Jestem zadowolony, bo projekt jest naprawdę dobry i szybko został zrealizowany.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Zosiasamosia w 17 Listopada, 2021, 18:33:20
My niedawno postanowiliśmy zamówić wysokiej jakości zbiorniki, które znaleźliśmy w ofercie https://www.amargo.pl/ . Okazały się naprawdę wytrzymałe i przede wszystkim wykonane są z bardzo dobrej jakości tworzyw, więc wybór okazał się strzałem w dziesiątkę
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Piotrowa w 30 Listopada, 2021, 02:31:59
Założenie firmy nie jest prostą sprawą, trzeba wiele zainwestować na początku i zadbać o wiele aspektów. Nikt tu nie wspomina o internecie. Jakie macie łącza u siebie? Zwykłe czy dedykowane dla firm? My od kiedy mamy dostawcę dla firm- SEEV https://www.seev.pl/ (https://www.seev.pl/). I to był dobry wybór, zwykły internet za wiele awarii miał i był za wolny
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Dzago w 30 Listopada, 2021, 10:17:13
Trzeba się znać na wszystkim tak naprawdę
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Alicja B. w 30 Listopada, 2021, 19:30:19
Trzeba się znać na wszystkim tak naprawdę
Krótka wypowiedź ale jakże trafna.
Przedsiębiorca ma tyle utrudnień, że poza prowadzeniem firmy musi znać się na księgowości, ciągle być na bieżąco z przepisami i jeszcze weryfikować z kim współpracuje, bo żeby nie być odpowiedzialny podatkowo z Vat innej firmy z którą prowadzi interesy. Takie przeszkody stawia rząd i us.

__________
protokół zdawczo odbiorczy lokalu (https://biznes.it/protokol-zdawczo-odbiorczy-lokalu/)
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: chacman14 w 02 Grudnia, 2021, 17:17:33
ile osób tutaj prowadzi swoje biznesy? Pytam z ciekawości bo zawsze podziwiam tych co prowadzą własne firmy.

_________________________
https://www.nowinytyskie.pl
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Feliks6521 w 07 Grudnia, 2021, 12:16:37
Nie wiem czy teraz warto otwierać biznes.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: rossi w 18 Grudnia, 2021, 09:18:07
A czy ktoś z was może robił zakupy w hurtowni https://outletboxx.com/ ?  Czy to prawda, że nie trzeba mieć firmę, aby u nich zaopatrywać się w towar?  Pytam, bo myślałam o sprzedaży internetowej ubrań na portalach społecznościowych, bo chciałabym sobie dorobić...
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: kama w 26 Grudnia, 2021, 19:31:41
A skoro już mowa o biznesie, to czy orientujecie się może, jak często powinno się wykonywać pomiary elektryczne? Ja ostatnio widziałam, że na przykład firma https://wasztan.pl/ wykonuje takie właśnie profesjonalne pomiary elektryczne. Czy ktoś z Was miał z nimi wcześniej do czynienia?
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Nalli w 26 Grudnia, 2021, 21:52:47
Jeśli prowadzicie własny biznes, to pewnie wiecie, że trzeba być na bieżąco z wszystkimi informacjami. Jestem przekonana, że powinniście przeczytać ten artykuł http://www.psychomanipulacja.pl/biala-lista-podatnikow-vat-sankcje-bledy-i-problemy/ - dowiecie się czym jest biała lista podatników vat i jakie mogą być kary za nieprzestrzeganie tych przepisów. Warto wiedzieć.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: magdalena.m w 27 Grudnia, 2021, 14:49:55
Mówiąc o biznesie warto pomyśleć o stronie internetowej i pozycjonowaniu sklepu online, dobrze jest zlecić takie działanie komuś kto się na tym zna i ma doświadczenie, najlepiej agencji seo, https://boo.pl/pozycjonowanie-bydgoszcz/
to gwarancja bezpieczeństwa twojego sklepu i biznesu.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Salba w 27 Grudnia, 2021, 15:51:43
Bardzo ciekawy wątek tak naprawdę
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: j.michalska w 29 Grudnia, 2021, 08:49:38
Widząc w jakich czasach obecnie żyjemy trudno jest rozwinąć biznes a tym bardziej go rozpocząć, jednak jest szansa, że się uda głównie celując w internet. To jedyne miejsce gdzie zbyt wiele się nie zmieniło oprócz napływających sklepów internetowych. Bez pozycjonowania się niestety nie obejdzie, ja polecam www.grupa-icea.pl/pozycjonowanie-niemcy/ (http://www.grupa-icea.pl/pozycjonowanie-niemcy/) sama jestem bardzo zadowolona z ich usług.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Dorry w 29 Grudnia, 2021, 10:55:11
Bardzo trudno jest teraz
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: agawa w 31 Grudnia, 2021, 18:01:12
Jeśli poszukujecie kancelarii, która oferuje usługi prawnicze w zakresie prawa ubezpieczeń społecznych, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://www.kancelaria-gdynia.eu/prawo-ubezpieczen-spolecznych.html . Macie ta  bowiem namiar na specjalistów, którzy mają doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: lalek w 09 Stycznia, 2022, 18:55:41
Moim zdaniem, w każdej firmie w której jest dział call center warto zainwestować w jakieś  innowacyjne oprogramowanie. Z tego co wiem, to ta firma https://spikon.pl/dzwonienie-przez-internet  zajmuje się tego typu  rozwiązaniami, więc jeżeli jesteście czymś takim zainteresowani, to koniecznie sobie do nich zajrzyjcie
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: urodka87 w 12 Stycznia, 2022, 01:13:51
Witajcie.
Od pewnego czasu mojemu mężowi chodzi pewien pomysł mianowicie, otwarcie własnej Stacji Benzynowej. Aktualnie jesteśmy na poziomie wstępnych poszukiwań części, które są niezbędne do tego, aby taką działalność założyć. Co sądzicie o sprzęcie ze strony https://www.tsg-solutions.com/pl/zbiorniki-i-dystrybutory-adblue/ ?
Według mnie wygląda to na dobrą ofertę.
Z chęcią poznam wasze opinie.
Pozdrawiam.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: eryk12 w 16 Stycznia, 2022, 15:09:53
Obecnie każdy biznes pod względem rozliczeń i podatków przeżywa rewolucje, nowe zmiany są bardzo trudne do prawidłowego wdrożenia. Dobrze jest zastanowić się nad audytem - finansowym https://www.alejahandlowa.pl/artykuly/uslugi/audyt-podatkowy-kiedy-warto-go-przeprowadzic , przeczytam tu, dlaczego warto przeprowadzić taki audyt oraz jaki jest jego efekt. Finanse warto weryfikować co jakiś czas, audyt finansowy w świetle zmieniających się przepisów to szczególnie dobrze zaplanowany wydatek.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: rath.stephon w 16 Stycznia, 2022, 15:52:04
Bardzo ciekawy wpis. Pozdrawiam! :D
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: rossi w 19 Stycznia, 2022, 16:44:41
Natomiast ja postanowiłam sprzedawać dekoracje różnego rodzaju. I tak przeglądałam internet i znalazłam już nawet firmę https://wytnij.com/materialy/plyta-kompozytowa-dibond , która oferuje materiały, jak i ich obróbkę - ich usługi bardzo mi się przydadzą do realizacji niektórych projektów.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Alicja B. w 19 Stycznia, 2022, 18:56:59
Wszyscy robią biznes, a ja się zastanawiam dlaczego sama tego nie robię.
Chyba brak mi odwagi i wiary że mi się uda.

______________
podanie o przedłużenie umowy o pracę (https://www.ceo24.pl/2020/02/podanie-o-przedluzenie-umowy-o-prace.html)
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: kamilk221 w 27 Stycznia, 2022, 07:42:16
Kilka dni temu kumpel powiedział mi o https://prograils.com . Ja na pewno z tej oferty skorzystam ,ale jeszcze nie wiem kiedy dokładnie.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: urodka87 w 31 Stycznia, 2022, 10:37:40
Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://edoradca.pl/oferta/ , jeśli chcecie rozpocząć przygodę z biznesem i otworzyć własną firmę. Znajdziecie tam fachową pomoc w uzyskaniu dofinansowań unijnych, a także wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat polskiej strefy inwestycji. Trzeba zawsze wszystko dokładnie przemyśleć i przeanalizować. Przemyślcie koniecznie ten temat. Myślę, że warto korzystać z pomocy i doświadczenia innych osób, szczególnie kiedy temat jest nam mało znany.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Słowianeczka w 31 Stycznia, 2022, 22:27:36
Poszukuję naprawdę sprawdzonego miejsca, gdzie możliwe będzie magazynowanie krótkoterminowe i długoterminowe. Zależy mi, na jednym konkretnym miejscu, w którym będę miał cały swój towar przez nieokreślony czas. Więc chciałam, zapytać jak sądzicie, czy http://ejko.com.pl/ byłoby odpowiednim wyborem?
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: urodka87 w 11 Lutego, 2022, 21:18:24
Witam,zalezy mi na reklamie mojej firmy. Myslimy o tym,by skorzystac z uslug firmy,ktora zajmuje sie nadrukowaniem tekstow na koszulki. https://www.openwear.pl/znakowanie-odziezy (https://www.openwear.pl/znakowanie-odziezy) Co o tym sądzicie? Będę bardzo wdzięczna za wasze opinie i porady, pozdrawiam.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Marek2515 w 15 Lutego, 2022, 16:37:44
Jeśli prowadzi się biznes to warto mieć jakieś narzędzie, które nam ułatwi kilka spraw. Np. na stronie https://www.sellizer.io/pl/ znajdziecie narzędzie wspierające sprzedaż, które pozwala lepiej budować relacje z klientami. W każdej firmie takie narzędzie się przyda.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Utleniona w 21 Lutego, 2022, 18:18:50
Łapcie link do tej strony - https://www.pentor.pl/firma-i-przedsiebiorca/3-rzeczy-ktore-powinienes-miec-ze-soba-na-spotkaniu/nmve_kyco . Znajdziecie tam dużo informacji na temat spotkań biznesowych i tego, jak się do nich odpowiednio przygotować. Warto poczytać wcześniej o różnych zasadach, o tym co ze sobą zabrać itd, by przed klientem czy kontrahentem wypaść jak najlepiej.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: klaryczka w 25 Lutego, 2022, 11:41:42
Ja z kolei prowadzę kilka salonów medycyny estetycznej i w ten sposób zarabiam mogę śmiało powiedzieć, że nie małe pieniądze. Każdy z nas chciałby coś w sobie poprawić, a jeśli ma taką możliwość to chętniej z niej korzysta. Przeciwdziałaniu oznaków starzenia się to bardzo fajnie działają zabiegi urządzeniem https://lightderm.pl/neoderm-rf/ które nie mam zbyt długo, ale cieszy się bardzo dużą popularnością.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: urodka87 w 27 Lutego, 2022, 17:18:24
Ja postanowiłam zainwestować ostatnio w jakieś skuteczne procesy biznesowe do firmy. Znalazłam ciekawą ofertę tu https://xplusglobal.com/pl/dynamics365-project-operations/ i myślę, że to naprawdę świetna opcja. Dzięki temu będę miała uproszczone śledzenie czasu pracy i też zarządzanie wydatkami. Ponadto dzięki łatwym w użyciu wbudowanym funkcjom w tym programie będę mogła elastycznie zarządzać projektami. Z pewnością jest to przydatna aplikacja.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Timix w 28 Lutego, 2022, 07:20:37
Prowadzenie swojego biznesu to naprawdę nie lada wyzwanie. Nieustannie trzeba czegoś doglądać, coś sprawdzać czy nadzorować. Nie można także zapominać o kwestii rozwoju swojego biznesu. Mnie interesowało usprawnienie pracy w call center. Jak się okazało zdecydowanym wsparciem jest Wirtualne call center (https://hellobot.pl/wsparcie-systemu-call-center/) . To automatyzacja wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych i przeniesienie części pracy zespołu na inteligentnego bota. Warto sobie na ten temat poczytać.

Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: juliabronka w 01 Marca, 2022, 13:08:18
Wszelkie działania biznesowe na obecną chwilę, warto realizować tylko z godnym zaufania zapleczem. Wyobraźcie sobie, ile kawiarni jest w każdym mieście – no właśnie, ogrom. Z tego względu sama korzystam z usług agencji sxo, a dokładniej pozycjonowania na Włocławek https://sxo.pl/pozycjonowanie-wloclawek/ (https://sxo.pl/pozycjonowanie-wloclawek/). Bez tego, zasadniczo rzucacie się na głęboką wodę i żeby gdzieś tam, to wszystko funkcjonowało, każdy z osobna musiałby być ekspertem ds. marketingu. Korzystajcie z pomocy, która jest na wyciągnięcie ręki, bo warto.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: urodka87 w 01 Marca, 2022, 15:19:21
A co powiecie o większych inwestycjach w biznesie. Zależy mi na rozwoju firmy. Czy ktoś się orientuje, czy takie rozwiązanie jest dobre https://corobotics.pl/przemyslowy-robot-wspolpracujacy-hcr-efektywnie-24-7-365/ i warto w nie zainwestować. Może ktoś się na tym zna i mi wytłumaczy, na czym to polega i czym jest Przemysłowy robot współpracujący HCR ?
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Sabina-s7 w 04 Marca, 2022, 21:03:22
Mnie interesuje biznes, w którym spełniane są moje oczekiwania, w którym zamiast syzyfowej pracy - wykonuję po prostu pracę. Czyli taką, gdzie nie trzeba za kimś ciągle biec wtedy, gdy ta osoba też ze mną biegnie a zaczęła szybciej ode mnie. Chodzi o zachowanie sprawiedliwości.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Ximona38 w 14 Marca, 2022, 19:44:01
A wy gdzie pracujecie? Bo moja firma stacjonuje w pracowni terminalowej od https://pracowniaterminalowa.pl/ dzięki której możemy znacznie ograniczyć koszty związane z energią.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: justysia w 21 Marca, 2022, 16:30:39
Niezwykle istotną kwestią w każdym biznesie jest... marketing. Warto zadbać o niego w najmniejszym detalu. Czego nie powinno zabraknąć w marketingu? Gadżetów reklamowych, czy takich elementów jak koperty z logotypem, o których można przeczytać tutaj: https://blog.chroma.pl/koperta-firmowa-do-czego-moze-sie-przydac-twojej-firmie/ i które są świetnym uzupełnieniem.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: julemi w 30 Marca, 2022, 07:50:56
Zgadzam się z poprzednikiem, że marketing jest ważny, jednak równie istotne jest usprawnienie procesów i korzystanie z pomocy specjalistów. Przykładowo jeśli kontrahent wam nie płaci, to zamiast samodzielnie się upominać skonstatujcie się z windykacja-online.pl i skorzystajcie z profesjonalnej pomocy ;)
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: elgies12 w 04 Kwietnia, 2022, 17:14:28
Zawsze można zdecydować się na doradztwo biznesowe (https://assay.pl/consulting/doradztwo-biznesowe/C9)  Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Eugeniusz5787 w 07 Kwietnia, 2022, 10:55:30
W tych czasach nie warto otwierać jakiegokolwiek biznesu.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: klaryczka w 10 Kwietnia, 2022, 19:21:35
Mi ostatnio znajomy polecił fajny system Ready (https://ready-os.com/pl/). Zainwestowałam w to, bo dzięki temu mam łatwiejszy i uporządkowany obrót dokumentów. Wszelkie faktury, wnioski zakupowe itp mam dostępne dosłownie w kilka kliknięć. A cenowo tez wychodzi to atrakcyjnie, bo płacę tylko za to z czego korzystam.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: ytoy w 14 Kwietnia, 2022, 15:09:19
Ostatnio wyczytałam, że detektyw sprawdzi się również jako asysta biznesowa. Czy ktoś z Was korzystał? Niedługo czeka mnie podróż na drugi koniec polski, gdzie załatwiać będę interesy, podpisywanie umów. Co o tym sądzicie?
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: urodka87 w 18 Kwietnia, 2022, 23:15:18
Gdy mowa o biznesie to zachęcam Cię do zapoznania się z ofertą tej firmy https://fordata.pl/ . Bezpieczny przepływ poufnych dokumentów jest bardzo ważny, zwłaszcza kiedy dane są naprawdę tajne. Dlatego wtedy warto skorzystać z usług tej firmy, dzięki której wszystko odbędzie się w sposób bezpieczny. Czy ktoś z was może też używa tej opcji?
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: gambia w 19 Kwietnia, 2022, 15:35:17
A gdzie zamawiacie zazwyczaj artykuły biurowe i szkolne? Czy macie swoje ulubione sklepy? Ja mogę polecić ten sklep papierniczy: https://biurwa.pl/przekladki-kbk-13-a4-kartonowe-kolorowe . Wybór artykułów jest tam bardzo duży i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: elena w 20 Kwietnia, 2022, 13:32:22
Jak dla mnie podstawą do prowadzenia biznesu powinna być wiedza. Ale nie z neta, a z kursów i szkoleń na poziomie
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: asia96 w 27 Kwietnia, 2022, 10:35:40
Zanim zaczęłam wyposażać swój sklep to w pierwszej kolejności zdecydowałam się na monitoring. I uważam, że był to najlepszy ruch jaki mogłam zrobić. Jeszcze przed otwarciem złapałam pracownicę na kradzieży. Zgrałam nagrania i potem musiałam się zorientować jak wygląda sprawa prywatnego monitoringu a rodo (https://bss24.pl/prywatny-monitoring-a-rodo-co-nalezy-wiedziec-przed-jego-zalozeniem/). A wy mieliście podobne sytuacje?
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: elgies12 w 30 Kwietnia, 2022, 11:31:33
Warto również sprawdzić  liferay polska (https://itwiz.pl/3-istotne-trendy-na-drodze-do-cyfryzacji-biznesu/)  . Znajdziecie tutaj bardzo wiele przydatnych informacji także artykuł jest bardzo przydatny
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: agnieszkaads w 30 Kwietnia, 2022, 15:15:27
Każde prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo posiada oparcie w postacie agencji reklamowej, która dba o to, aby jej działania i oferta były atrakcyjne, a co najważniejsze – widoczne. Poznaj youtube ads, dowiedz się czym jest google ads (https://adsright.pl/google-ads/), odkryj korzyści, jakie daje reklama na facebooku, lub skorzystaj z marketingu afiliacyjnego. Wszystko to i dużo więcej z agencją reklamową ADSright.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: lalek w 02 Maja, 2022, 20:15:54
Moim zdaniem najszybciej rozwijające się firmy (https://itwiz.pl/15-polskich-firm-technologicznych-wsrod-1000-najszybciej-rozwijajacych-sie-przedsiebiorstw-w-europie/) to dobra inspiracja dla każdego, kto prowadzi własny biznes. Jeżeli lubicie statystyki, tabelki i nie obcy jest wam temat inspirowania się innymi przedsiębiorstwami, to sprawdźcie sobie treści na stronie itwiz.pl. Moim zdaniem sporo się nauczycie.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: ariabuzietenczu w 04 Maja, 2022, 16:01:26
Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to myślę że bardzo ciekawe propozycje zmian, jakie można wprowadzić do swojego biznesu posiada firma https://ewanizio.pl/sklep/.  Jeżeli wcześniej o nich nie słyszeliście, to myślę że warto się do nich zgłosić w celu poznania pełnej oferty. Myślę że nie będziecie tego żałować
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: elgies12 w 05 Maja, 2022, 09:01:20
Czy wiecie jak wygląda estoński cit (https://cridoteka.pl/kategoria-produktu/estonski-cit/C6) ? W cridoteka.pl możecie znaleźć bardzo wiele przydatnych ciekawostek na ten temat, artykuł jest bardzo interesujący.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Freda w 05 Maja, 2022, 14:13:35
Przyznam szczerze, że sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym znaleźć porządną kasę fiskalną w jakiejś dobrej cenie. Koleżanka doradziła mi, że wiele ciekawych propozycji w tym zakresie można znaleźć w asortymencie sklepu https://sklep.kaspol.pl/category/szuflady  i chyba do nich zerknąć najbliższym czasie
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: kerma w 06 Maja, 2022, 10:40:52
Biznes to niełatwy kawałek chleba. Ciągle trzeba takiego doglądać i sprawdzać co się dzieje. Nie można też nie rozwiązywać namnażających się problemów. Inną ważną kwestią z całą pewnością także będzie rozwój. Obecnie sporo jest rozwiązań a mnie zainteresowały te, które dają nam nowoczesne technologie. Rozmowa z botem (https://hellobot.pl/jak-to-dziala/) to coś co bardzo mnie zainteresowało. To nic innego jak automatyczna wirtualna sekretarka która jest w stanie załatwić kilka spraw konsumentów w jednym czasie.

Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: felicja w 06 Maja, 2022, 13:30:26
Każdy biznes prędzej lub później będzie potrzebował własnego magazynu a wtedy wykorzystaj tą ofertę https://toplogistic.pl/o-firmie/ (https://toplogistic.pl/o-firmie/) zamiast budować czy wynajmować. Oni zajmą się magazynowaniem, przepakowywaniem czy też rozsyłanie korespondencji masowej. Policz ile pieniędzy i czasu oszczędzisz dzięki takiej ofercie.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: eryk12 w 07 Maja, 2022, 23:17:33
W biznesie poszukujemy sprawdzonych rozwiązań, nie inaczej jest w handlu w którym bardzo potrzebne są dobre urządzenia fiskalne https://cyfryzacjafirm.pl/kasy-fiskalne-drukarki-fiskalne-terminale-platnicze/ . Kasy fiskalne starogard gdański, tylko w cyfryzacjafirm, to sprawdzony parter przy wyborze takich urządzeń oraz ich utrzymaniu, przez wiele lat.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: urodka87 w 08 Maja, 2022, 16:08:09
Od niedawna prowadzę własny biznes i zastanawiam się nad jego rozwojem. Jednak, aby firma miała szansę na dobry rozwój, potrzebuje skutecznej reklamy, która dotrze do większej ilości potencjalnych klientów. Jakie prowadzicie u siebie w firmach kampanie reklamowe? Ja wpadłam na pomysł czy by nie zaprojektować gadżetów reklamowych z logo firmy, które mogłabym jako sponsor porozdawać na festynach w formie nagród. Co o tym myślcie? Tutaj znalazłam firmę, która zajmuję się tego typu nadrukami https://www.opengift.pl/czapki-z-nadrukiem/ .
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: jmarvin w 08 Maja, 2022, 20:30:34
Taki biznes na pewno się opłaca. Pozdrawiam! :D
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Kabina w 08 Maja, 2022, 22:15:01
Jeśli szukasz fajnego portalu traktującego o biznesie, to polecam zaglądać na https://krajowy.biz/ - tam znajdziecie mnóstwo artykułów na temat biznesu, prawa, prowadzenia firmy, podatków i wielu innych dziedzin.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: urodka87 w 10 Maja, 2022, 19:09:22
.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: urodka87 w 10 Maja, 2022, 19:09:35
Z zawodu jestem fotografka oraz od pewnego czasu jestem kamerzysta na ślubach i różnego rodzaju imprezach rodzinnych. Prowadzę własną działalność i planuje jej rozwój. Wiem, że w dzisiejszych czasach stały się w tej branży modne drony . Dlatego pomyślałam, żeby pójść w tym kierunku. Nie znam się jeszcze na takim sprzęcie i zastanawiam się, czy warto w niego zainwestować. Zależy mi na tym, jednak jeśli już się zdecyduję na ten krok, żeby kupić sprzęt dobrej jakości. Czy to będzie dobry wybór https://megadron.pl/pl/menu/drony/marki/dji/mini-3-pro-2202.html .
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: cezanne-m w 11 Maja, 2022, 08:58:25
Własny biznes może być satysfakcjonujący. Jest to kawał ciężkiej pracy, ale warto. Sam prowadzę od kilku lat własną działalność jako fotograf ślubny  :)

fotograf ślubny (https://czezyk.pl)
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: nicole56 w 11 Maja, 2022, 15:04:17
No a co tak właściwie sądzicie o coachingu biznesowym? Pozdrawiam! :D
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: aniko w 13 Maja, 2022, 11:42:04
Prowadzę swoją działalność już kilka lat i teraz zdecydowałem się wziąć kredyt na firmę, o nim sporo się dowiedziałem z bloga https://krakowkredyty.pl/aktualnosci/jaki-kredyt-dla-firmy-wybrac/ Jeśli również myślicie nad takim kredytem, to poczytajcie o nim.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: rossi w 16 Maja, 2022, 11:30:18
A czy wiecie co to jest webinar? Jak może  przyda się wam w biznesie?  Tutaj https://verseo.pl/webinar-co-to-jest/ macie bardzo przydatny poradnik w tym zakresie. Możecie się dowiedzieć z  niego jak prowadzić webinar? Na co zwrócić uwagę  podczas prowadzeniu online rozmowy etc. Także same przydatne wskazówki tam znajdziecie.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: ariabuzietenczu w 31 Maja, 2022, 18:30:33
Jeżeli lubicie dowiadywać się nowych rzeczy z zakresu własnego biznesu, to myślę że warto pomyśleć również o czymś takim jak chiny rozpoznawanie twarzy (https://www.exorigo-upos.pl/blog/rozpoznawanie-twarzy-nastepna-forma-platnosci/). Teraz rynek w polsce  jest bardzo rozbudowany, więc lepiej żebyście byli przygotowani na takie technologie dużo wcześniej.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: agawa w 31 Maja, 2022, 23:01:51
A wiecie jakie są zdrowe prezenty dla pracowników? Jeśli nie, to myślę, że warto sobie zerknąć tutaj https://owocewpracy.pl/blog/zdrowe-prezenty-dla-pracownikow/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się niezwykle praktyczne i pomocne. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Taka wiedza może się przydać.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: elgies12 w 01 Czerwca, 2022, 16:00:17
Według mnie warto też zdobyć informacje na temat tego jak wygląda prawidłowe malowanie ścian technika (https://duluxprofessional.pl/porady/doskonalenie-techniki-malowania-walkiem/) , dlatego warto tutaj zajrzeć
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: urodka87 w 02 Czerwca, 2022, 22:24:28
Audyt UX stron www i sklepów internetowych pozwala wdrożyć zmiany sprawiające, że Twoja witryna stanie się bardziej użyteczna oraz intuicyjna. Dzięki temu potencjalni klienci będą mogli bez problemu znaleźć na Twojej stronie interesujące i przydatne informacje, które zachęcą ich do skorzystania z wybranej oferty. Więcej informacji znajdziecie w artykule https://uxupgrade.pl/czym-jest-audyt-ux-i-w-jakim-celu-go-wykonac
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: hane.vilma w 06 Czerwca, 2022, 22:12:08
Prowadzenie własnej firmy nie jest niestety prostą opcją. Z drugiej strony istnieje wiele korzystnych rozwiązań, które pomagają w usprawnieniu biznesu. Przykładowo warto zainteresować się systemami ECM, czyli elektronicznym obiegiem dokumentów w firmie. Zostawiam link do artykułu na ten temat: https://archman.pl/ecm-i-obiegi-elektroniczne/
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: domi.nika w 10 Czerwca, 2022, 12:14:25
Zanim zaczęłam wyposażać swój sklep to w pierwszej kolejności zdecydowałam się na monitoring. I uważam, że był to najlepszy ruch jaki mogłam zrobić. Jeszcze przed otwarciem złapałam pracownicę na kradzieży. Zgrałam nagrania i potem musiałam się zorientować jak wygląda sprawa prywatnego monitoringu a rodo (https://bss24.pl/prywatny-monitoring-a-rodo-co-nalezy-wiedziec-przed-jego-zalozeniem/). A wy mieliście podobne sytuacje?

wspolczuje ci ze zlapalas pracownice na kradziezy, takie rzeczy nie powinny miec miejsca :(


______________________
https://www.wdw.com.pl/jak-detektyw-poszukuje-zaginionych
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: tomaszko_48 w 11 Czerwca, 2022, 11:30:37
Prowadzenie biznesu w branży beauty na pewno nie jest proste, wiem bo prowadze z żoną, ale daje masę satysfakcji. Ważne jest jednak, aby się dobrze zareklamować bo inaczej może być krucho z klientami. My skorzystalismy z oferty na tablice reklamowe w https://www.studiopanpawel.pl/tablice-reklamowe-gdynia (https://www.studiopanpawel.pl/tablice-reklamowe-gdynia) i mogę powiedzieć, że to był doskonały wybór
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: salicos w 13 Czerwca, 2022, 03:06:17
Ciekawa sprawa.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: misia w 15 Czerwca, 2022, 19:39:35
Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś ciekawego związanego z biznesem lub marketingiem, polecam w wolnej chwili zajrzeć tutaj: http://bizpoland.pl/ Znajdziesz tam wiele przydatnych artykułów, więc myślę, że się nie zawiedziesz. Niedawno przeczytałem tam artykuł o szkoleniach pracowników i muszę przyznać, że wiele się z niego nauczyłem.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: kerma w 23 Czerwca, 2022, 12:53:58
Prowadzenie biznesu to naprawdę niełatwe zadanie, wie o tym każdy, kto taki posiada. Nieustannie trzeba czegoś doglądać, coś sprawdzać, nadzorować czy rozwiązywać na bieżąco powstałe problemy. Nie można jednaj przy tym wszystkim zapominać także o rozwoju swojego biznesu. Ja szukałam rozwiązania, które usprawni pracę w dziale call center. Doskonałym pomysłem okazał się bot głosowy o którym wszelkie niezbędne informacje znalazłam na stronie https://hellobot.pl/ . Warto sobie zajrzeć i poczytać w wolnej chwili.
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: Rumiana w 23 Czerwca, 2022, 18:40:01
jakieś porady dla początkujących?
Tytuł: Odp: biznes
Wiadomość wysłana przez: urodka87 w 27 Czerwca, 2022, 11:27:47
Jeśli zależy nam na rozwoju naszej firmy Myślę, że warto zajrzeć tutaj i zapoznać się z ofertą i rozwiązaniami, z jakich możemy skorzystać, aby usprawnić prace i rozwój naszego biznesu https://xplusglobal.com/pl/dynamics365-finance/ . Dzięki modułowi Microsoft Dynamics 365 Finance płynnie przejdziesz od transakcyjnego zarządzania finansami do aktywnych działań, które zwiększają przychody, zmniejszają ryzyko finansowe oraz redukują koszty działalności operacyjnej przedsiębiorstwa. Dlatego warto się zagłębić w ten temat i być może wykorzystać to rozwiązanie u siebie w firmie.