Autor Wątek: centrum medyczne  (Przeczytany 2151 razy)

06 Maja, 2019, 12:56:06
Czy centrum medyczne w Białymstoku http://topmed.net.pl/zakres-uslug/pediatria-bialystok/ jest warte uwagi? Muszę wybrać się do pedriatry. Może ktoś z Was był tam i może mi coś na ten temat powiedzieć?

02 Stycznia, 2020, 10:50:50
Odpowiedź #1
tego miejsca nie znam ale mogę polecić świetną przychodnię w Warszawie :) Ja od dawna leczę się w MediVita na Mokotowie. Przyjazna obsługa, dogodne terminy i brak kolejek. Znajdziecie tu okulistów, kardiologów czy neurologów. Są też lekarze medycyny pracy ( wszystkie badania można wykonać sprawnie w ciągu zaledwie 1 dnia).

30 Czerwca, 2020, 14:59:29
Odpowiedź #2
 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 1518
  • Zobacz profil
  • Koszulki na zamówienie
W Bielsku-Białej natomiast na ulicy Jaworzańskiej 40 znajduje się naprawdę bardzo fajne Centrum Medyczne Danea. Gabinety są tam świetnie wyposażone, a zapisać się tam można między innymi do dermatologa, ginekologa, ortopedy, stomatologa i wielu innych specjalistów. Cały personel jest ogólnie bardzo miły, polecam :)

16 Października, 2020, 09:10:39
Odpowiedź #3
 • Full Member
 • ***
 • Wiadomości: 109
  • Zobacz profil
Ja też mogę polecić centrum medyczne ale w stolicy a właściwie chodzi mi o szpital medicover bo miałam tam bardzo skomplikowany zabieg usuwania endometriozy z użyciem plazmy argonowej, jestem pod wrażeniem umiejętności tych specjalistów.

26 Listopada, 2020, 14:35:11
Odpowiedź #4
Na pewno warto, a nawet trzeba wybrać się do odpowiedniego specjalisty, gdy ma się problem z  różnymi dolegliwościami Przykładowo Centrum Medyczne 1look https://cm-1look.pl/oferta/chirurgia/chirurgia-naczyniowa/  oferuje niezawodne leczenie hemoroidów na nfz we Wrocławiu. Dysponują oni specjalistycznymi sprzętami, a także doskonale wyuczonymi lekarzami.

26 Października, 2021, 11:10:52
Odpowiedź #5
 • Sr. Member
 • ****
 • Wiadomości: 262
  • Zobacz profil
tego miejsca nie znam ale mogę polecić świetną przychodnię w Warszawie :) Ja od dawna leczę się w MediVita na Mokotowie. Przyjazna obsługa, dogodne terminy i brak kolejek. Znajdziecie tu okulistów, kardiologów czy neurologów. Są też lekarze medycyny pracy ( wszystkie badania można wykonać sprawnie w ciągu zaledwie 1 dnia).

też znam i jak najbardziej polecam ta przychodnię :) ostatnio robiłam tu badania okresowe do pracy i najlepsze jest to, ze konsultacja odbyła się online https://badania.medycynapracywawa.pl/. to duża wygoda i oszczędność czasu więc fajnie, ze placówka wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich pacjentów :)

28 Października, 2021, 11:37:42
Odpowiedź #6
Witam, od jakiegoś czasu doświadczam kołatania serca. Prowadzę stresujący tryb życia, więc myślę, że to może być przyczyną, ale mimo wszystko chciałabym najpierw wykluczyć ewentualne choroby kardiologiczne. W związku z tym poszukuję sprawdzonego specjalisty, czy możecie mi kogoś polecić? Zależy mi, aby miał nowoczesne aparaty ekg tego typu https://si-cura.pl/kategoria/aparatyekg co umożliwi przeprowadzenie dokładnego badania.

26 Grudnia, 2021, 21:46:57
Odpowiedź #7
W mojej opinii jeżeli jednocześnie szukacie dobrego centrum medycznego w Bielsko Białej, gdzie będziecie mogli przede wszystkim wrócić do pełni sił i jednocześnie mieć specjalistów pod ręką, którzy skutecznie pomogą Wam uporać się ze wszystkimi problemami to tutaj jak najbardziej polecam sprawdzić Danea https://danea.pl/ Na których również stawiamy w naszej rodzinie, bo jednak na nfz nie do końca można liczyć. Mam nadzieję, że i Wam uda się znaleźć odpowiednie centrum medycznego do długofalowej współpracy :)

29 Grudnia, 2021, 22:56:31
Odpowiedź #8
 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 727
  • Zobacz profil
Jeżeli planowalibyście założyć własne centrum medyczne, to polecam od razu zainwestować i zdecydować się na obsługę prawną podmiotów medycznych. Będziecie mieli wtedy spokojną głowę jeżeli chodzi o zmiany przepisów, a także wasi lekarze będą mieli profesjonalne wsparcie.

30 Grudnia, 2021, 00:34:21
Odpowiedź #9
Pewnie, że tak! Chodzi w końcu o to, byście zawsze decydowali się na jak najlepszą opiekę lekarską. Pamiętajcie, że nawet u Waszych dzieci powinniście korzystać z profilaktyki stomatologicznej. Opisane jest to tutaj https://www.cytrus-lawenda.pl/stomatologia-dziecieca Chodzi w końcu o to, by maluchy rozwijały się prawidłowo, co powinno być dla Was priorytetem.

01 Kwietnia, 2022, 09:57:40
Odpowiedź #10
Ja mam zamiar zarezerwować wizytę i skorzystać z oferty centrum medycznego  tu https://cmp.med.pl/  Ostatnio mam problemy z wzrokiem i wyzyta u okulisy jest wskazana. Ale w tym centrum znajdziecie i innych specjalistów. Sprwdźcie podana stronę - zerknijcie w zakładki.

27 Kwietnia, 2022, 12:49:43
Odpowiedź #11
Kluczowe będzie to, byście zawsze stawiali na jak najlepsze jakościowo rozwiązania pod kątem doboru odpowiedniego wyposażenia medycznego. Ja trafiłem ostatnio na stronę https://spacemed.pl/pl/c/Rekawice-medyczne/14 i dowiedziałem się więcej na temat tego, w jaki sposób można dostać rękawice medyczne, dlatego też warto podejść do tego tematu na poważnie.

29 Kwietnia, 2022, 21:43:29
Odpowiedź #12
Jeżeli chodzi o gabinet lekarski to najlepszym rozwiązaniem będą programy do rejestracji pacjentów . Dla mnie wybór ten okazał się po prostu strzałem w dziesiątkę

20 Czerwca, 2022, 18:55:57
Odpowiedź #13
Ostatnio sporo szukam dobrych specjalistów w różnych centrach medycznych. Dzięki temu znalazłam dla córki rewelacyjnego kardiologa w https://malaklinika.pl/hp/  który przeprowadził szereg bardzo dokładnych badań, żeby zbadać na czym polega problem. Jestem bardzo zadowolona, jak dobre mają tam podejście do pacjenta.