Autor Wątek: Dobry kierunek studiów  (Przeczytany 320 razy)

18 Grudzień, 2018, 19:37:43
  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarzadzanie-i-stopnia,2,2,259,54,259 a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych.

23 Grudzień, 2018, 18:22:19
Odpowiedź #1
Ja mogę polecić Politechnikę Rzeszowską i kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji http://inzynieriaprodukcjirzeszow.pl/ który tam studiowałam. Studia w Rzeszowie to był bardzo dobry pomysł - nie tylko wiele się nauczyłam ale również mogłam tu liczyć na dobrą pracę i zarobki na dobrym poziomie. Z kierunku jestem również zadowolona - udało mi się podjąć pracę jeszcze w trakcie studiów.

24 Grudzień, 2018, 09:54:45
Odpowiedź #2
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Myślę, że dobry kierunek to taki, który nas interesuje. Nie ma niczego gorszego nic studiowanie na siłę. Musimy być zmotywowani i gotowi do poświęceń.

14 Styczeń, 2019, 08:40:57
Odpowiedź #3
Teraz każdy wybiera bardzo dobry kierunek studiów.Sam swój kierunek studiów dopiero będę za rok wybierał.

__________________________________________________
pompka do paliwa z licznikiem

14 Styczeń, 2019, 10:29:09
Odpowiedź #4
Z pewnością wybór odpowiedniego kierunku studiów zależy w dużej mierze od naszych naturalnych predyspozycji, zainteresowań itd. Tym, których pociągają nauki medyczne, bardzo polecam zainteresować się projektem Nauka Ratuje Życie, który jest prowadzony przez fundację Roche: https://www.naukaratujezycie.pl/ . Oferują bardzo solidne wsparcie dla młodych adeptów tych nauk w Polsce, szczególnie dążącym do wprowadzania praktycznych i skutecznych innowacji, dzięki czemu ci mogą naprawdę sprawnie rozwinąć skrzydła i przysłużyć się dobru społeczeństwa. :)