Forum urody

Uroda => Makijaż => Wątek zaczęty przez: Anicet36 w 18 Kwiecień, 2019, 10:33:19

Tytuł: systemy informatyczne
Wiadomość wysłana przez: Anicet36 w 18 Kwiecień, 2019, 10:33:19
Jakie systemy informatyczne (http://look-online.pl/) są używane w waszych firmach? Możecie mi polecić jakieś dobre oprogramowanie biznesowe, które warto użytkować w małej firmie?
Tytuł: Odp: systemy informatyczne
Wiadomość wysłana przez: ollek w 20 Kwiecień, 2019, 23:28:42
A do czego konkretnie byś je potrzebował? U mnie najlepiej sprawdza się program do zarządzania produkcją
_____
zegarek opinie (https://www.ceneo.pl/sklepy/zegarek.net-s1056)
Tytuł: Odp: systemy informatyczne
Wiadomość wysłana przez: Oluska w 15 Maj, 2019, 13:45:16
Systemy informatyczne to dość szerokie pojęcie i wydaje mi się że chodziło ci o dedykowane oprogramowanie używane np. w firmach.  Z tego co się orientuję to dobrą robotę robią w https://craftware.pl/ (https://craftware.pl/) gdyż nawet w mojej firmie gdzie pracuję korzystają z ich rozwiązań. W szystko zależy do tego czego tak naprawdę potrzebujesz na co dzień.
Tytuł: Odp: systemy informatyczne
Wiadomość wysłana przez: KamilJa w 27 Maj, 2019, 13:56:19
Nasza firma korzysta od dawna z specjalnego systemu informatycznego do produkcji https://www.connecto.pl/system-do-produkcji/ (https://www.connecto.pl/system-do-produkcji/). Takie rozwiązanie poleca się zwłaszcza dla przedsiębiorstw z branży produkcyjno - wytwórczych. Dzięki oprogramowaniu znacznie usprawniliśmy wszystkie procesy związane z przyjmowaniem oraz realizacją zleceń od klientów. Liczne funkcje oraz moduły pomagają nam m.in ustalić harmonogram produkcji, skutecznie zarządzać dostępnymi zasobami i materiałami, rejestrować zlecenia przez platformę b2b lub sklep internetowy, czy dokładnie analizować realne koszta produkcji.
Tytuł: Odp: systemy informatyczne
Wiadomość wysłana przez: malex w 26 Czerwiec, 2019, 21:05:43
Nie znam się dlatego zapytam ty. Czy taki program do obróbki filmów będzie ok filmora 9 (https://www.vebo.pl/wondershare-filmora) ? Polecają mi to znajomi a ja chcę najpierw to potwierdzić tutaj. Powiecie coś na ten temat?