Autor Wątek: Chemia zachodnia - co sądzicie?  (Przeczytany 300 razy)

16 Styczeń, 2017, 10:17:39
jak w temacie. Jakie są wasze opinie/doświadczenia/wrażenia? czy faktycznie jest lepsza? Rozpoczynam temat, ponieważ sama mam ostatnio z nią dużo wspólnego. Czytając artykuły na necie można znaleźć przeróżne opinie - że to nieprawda, albo że faktycznie - proszki niemieckie dopierają lepiej. Ja ze swojego doświadczenia nie do końca mogę się wypowiedzieć - bo rzadko mam z tym styczność, a problem mnie dosyć nurtuje. Fakt faktem, że te drobinki piorące w proszku takie jakby większe... ale czy ma to znaczenie? Kiedyś chyba Bosacka robiła w TV test porównawczy - i nie było większej różnicy.

13 Lipiec, 2018, 21:44:55
Odpowiedź #1
Ja bardzo lubię zachodnią chemię :) Sama prowadzę sklep, w którym właśnie taką sprzedaję. Korzystam z oferty hurtowni https://eurochemia.eu/kategorie-produktow/srodki-piorace i jestem mega zadowolona zarówno z cen jak i z obsługi!

08 Wrzesień, 2018, 12:27:32
Odpowiedź #2
Ja uważam, że to świetny pomysł. Tylko trzeba pamiętać, żeby wybrać odpowiedniego dystrybutora takich produktów, bo często można trafić na jakichś oszustów. Ja polecam firmę https://eurochemia.eu/o-firmie/. Już nieraz korzystałem z ich oferty i ani razu się jeszcze nie zawiodłem. Środki czystości zawsze najwyższej jakości :)

21 Wrzesień, 2018, 10:39:09
Odpowiedź #3
  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 86
  • lajjj lajj lajjj lajj, dobre co ? :D
    • Zobacz profil
Ja akurat po prostu stosuję takie same środki, co w hotelach. Są one znacznie lepsze, mocniejsze niż te zwykłe, a czasami ceny też są znacznie bardziej atrakcyjne. Zamawiam np. stad https://www.wszystko-do-hotelu.pl/profesjonalne-srodki-czystosci.html i jestem bardzo zadowolona
ja się nie podpisuje,za mnie się podpisują!