Autor Wątek: Implanty zębowe?  (Przeczytany 344 razy)

16 Wrzesień, 2019, 14:44:48
  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Jakiś czas temu byłam na konsultacji w klinice smigiel.net i zaproponowano mi wstawienie implantów w miejsca ubytków. Ale nie będę ukrywać, że się boję. Czym więcej czytam o tym w Internecie, tym bardziej nie wiem, czy się zdecydować. Czy ktoś z Was może jest po takim zabiegu i może podzielić się opinią?

18 Wrzesień, 2019, 15:02:26
Odpowiedź #1
Bardzo ważne jest aby znaleźć sobie doświadczonego i profesjonalnego dentystę, który wykona Wam dokładnie i delikatnie implanty zębów. Ja na szczęście takiego znalazłam i jestem mega zadowolona - implanty zębów poznań . Polecam ich serdecznie.

04 Październik, 2019, 20:11:17
Odpowiedź #2
Nie ma się czego bać, dobry dentysta nie sprawi Ci najmniejszego bólu. Ja korzystam zawsze z usług stomatologa z http://hippolit.pl/ na Żoliborzu. Dojeżdżam z Gdynii specjalnie do Warszawy, bo wiem, że mogę im po prostu zaufać. Cała klinika stomatologiczna wygląda super. Personel jest bardzo miły i widać, że doświadczony. Powiem szczerze, że niektóre usługi wykonują taniej niż u mnie, dlatego decyduję się tyle jeździć. Zresztą, możecie sami sprawdzić, mają cennik na stronie.

16 Październik, 2019, 12:43:06
Odpowiedź #3
W przypadku braku zęba czy zębów wstawianie implantów jest naprawdę bardzo dobrym rozwiązaniem. Jeśli chodzi o implant zęba kraków to bardzo dobre zabiegi z zakresu wstawiania implantów oferuje Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Przed zabiegiem wykonywana jest dokładna diagnostyka dzięki czemu dobierane jest najlepsze rozwiązanie dla danego pacjenta. Zabiegi przeprowadzane sa w bardzo dobrym znieczuleniu więc cały proces wstawiania implantów oraz późniejsze osadzanie na nich koron jest całkowicie bezbolesny.

16 Październik, 2019, 22:49:47
Odpowiedź #4
Całe szczęście, ale wszystkie zęby mam jeszcze własne.