Autor Wątek: Ładowanie laptopa w samochodzie.  (Przeczytany 756 razy)

04 Styczeń, 2017, 15:23:40
Witam, mam do was gorącą prośbę. Od niedawna jestem właścicielka laptopa i mam pewne pytanie, ufam, że jak zwykle znajdę tu odpowiedź. Wyjeżdżamy z dziećmi na Święta i czeka nas jakieś 700 km trasy. Wiem, że dzieciaki mogą marudzić w samochodzie więc wymyśliłam, że wezmę im laptopa, żeby mogły oglądać bajki. Moje pytanie to jaką ładowarkę powinnam kupić? Czy w ten sposób nie uszkodzę swojego komputera?
Wszystko na temat depilacjitylko tu

05 Styczeń, 2017, 10:23:44
Odpowiedź #1
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Raczej nie uszkodzisz, ja ładuję w samochodzie codziennie rano telefon i nic się nie dzieje. Niestety nie pomogę w kwestii takiej ładowarki ale mogę się postarać zorientować. Mój kolega ma firmę, wynajem limuzyn busów ogółem aut i w niektórych modelach są jakieś wtyczki czy coś,ale jestem laikiem w tym temacie, wiem,że w busach na pewno są kontakty więc można wtedy zabrać swoją ładowarkę

08 Styczeń, 2019, 10:54:00
Odpowiedź #2
Tak naprawdę to ja nigdy laptopa w samochodzie nie ładowałem.Zawsze w domu laptop ładuję.

_______________________________________________________________________
Russian beautiful women

05 Marzec, 2019, 10:28:04
Odpowiedź #3
No do tego zdecydowanie potrzebne są akcesoria do samochodu czyli jakieś przejściówki, ładowarki i wiele, wiele innych. Z doświadczenia wiem, że nie zawsze łatwo wszystko znaleźć, ale jeśli trafimy na odpowiednie sklepy, to nie ma żadnego problemu.