Autor Wątek: ROLETY W WYNAJĘTYM MIESZKANIU  (Przeczytany 329 razy)

16 Styczeń, 2017, 12:57:19
Wynajęliśmy mieszkanie w bloku, 3 piętro, wszędzie na około bloki, na wprost, po bokach.. no i brak rolet. Trochę to przeszkadza, szczególnie wieczorem, będę się krępować przejść chociażby na bieliźnie do łóżka.. a latem upał, bo okna od strony słonecznej. No i tu moje pytanie, kto powinień kupić rolety? Ja czy właściciel? okna są niestandardowe, więc trzeba kupić na wymiar, jak się wyprowadzę, to po co mi rolety, jak nie będą pasować na inne okna. Zasłon też nie mogę powiesić, bo jest pojedyńczy karnisz. Czy mogę mówić właścicielowi że kupię rolety i żeby odliczył od czynszu?

17 Styczeń, 2017, 11:33:10
Odpowiedź #1
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Porozmawiaj z właścicielem bo to faktycznie bardzo krępujące gdy w mieszkaniu nie ma rolet i wszystko widać

30 Maj, 2017, 14:31:17
Odpowiedź #2
Porozmawiaj z właścicielem. Jednak szczerze mówiąc u nas było podobnie,ale sami zdecydowaliśmy się zakupić rolety. Fajne oferty mają na http://roletyplus.pl Stwierdziliśmy, że będą nam pasować do naszego wystroju, a potem je najwyżej zabierzemy ze sobą.

17 Czerwiec, 2017, 18:53:16
Odpowiedź #3
Ja się umówiłam z właścicielem, że kupię rolety a on odejmie mi od czynszu. Wybrałam najprostsze rolety materiałowe http://intech-krakow.pl/produkty/przeslony-wewnetrzne/rolety-materialowe . Doskonale chronią przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów a także świetnie zaciemniają i chonią przed słońcem.