Autor Wątek: samemu się nie da?!  (Przeczytany 713 razy)

20 Maj, 2017, 21:18:44
czuje się żałośnie.. i równocześnie jestem zwyczajnie wściekła!! moim jedynym hobby i prawdziwą miłością jest taniec lecz odkąd zerwałam z chłopakiem po prostu nie mam gdzie chodzić!! na każdym kursie na jaki się zapisuje wszyscy pytają ze zdumieniem: „pani SAMA??? no dobrze, może się pani zapisać jednak poza panią to są same pary..” czuje się jak idiotka i mam ochotę krzyknąć: „a to przepraszam jako singielka mam się zamknąć w domu i czekać aż jakiś facet mnie łaskawie wypuści??!” czy rzeczywiście w tym kraju nie da się uczyć tańca jeśli jest się samotnym??!

15 Czerwiec, 2018, 09:14:44
Odpowiedź #1
Skoro twój były chłopak nie akceptował twojego zamiłowania i hobby to nie był ciebie wart. Nie można ze wszystkiego rezygnowac dla ukochanego. Nie ten to inny będzie nie przejmuj się. Może zarejestruj się tam gdzie ja na portalu randkowym https://www.mydwoje.pl/Badania/FLIRT-2-0-to-nowosc-na-rynku-portali-randkowych i może akurat poznasz fajnego chłopaka który nie będzie miał nic przeciwko twoim hobby i wspólnie z tobą będzie chodził na tańce.

05 Luty, 2019, 17:56:43
Odpowiedź #2
  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 76
    • Zobacz profil
Możesz również zrobić tak jak ja czyli skorzystać z pomocy swatki jak pani Ania Guzior Rutyna którą zdecydowanie polecam każdemu jeżeli szukacie konkretnej pomocy w odnalezieniu swojej drugiej połówki. Ma mnóstwo kandydatów, do tego przygotowuje specjalne wieczorki zapoznawcze gdzie można te wszystkie osoby spotkać i też trochę się pobawić. Jednak to że jesteśmy samotne w średnim wieku, nie oznacza że musi tak być do końca życia :)

10 Luty, 2019, 07:29:30
Odpowiedź #3
Na https://randkuj.my/ możesz znaleźć partnera nie tylko do tańca, ale i na całe życie. To darmowy i bezpieczny serwis randkowy, zobacz jak działa  - trzymam kciuki