Autor Wątek: Zniszczone paznokcie  (Przeczytany 7472 razy)

29 Styczeń, 2019, 13:51:03
Odpowiedź #45
No ja to i biorę witaminy i też odżywki stosuję itd. ale najgorszy problem mam z moimi paznokciami u stóp. Własnie umówiłam się na wizytę u podologa w i liczę na to, że coś zaradzi, bo może na rzeczy jest coś gorszego.
Jak dla mnie – bardzo mądra decyzja. Znam zdecydowanie zbyt wiele osób, które bardzo lekko sobie ważą odpowiednie dbanie o zdrowie stóp. O ile sprawom higieny, kosmetyczki, ogólnej estetyki często poświęcają bardzo dużo czasu, to już refleksji na temat stanu zdrowotnego stóp brak. Ale to się chyba powoli zmienia – na szczęście! :) Sama dość często pojawiam się w gabinecie podologicznym. Szczególnie upodobałam sobie https://satin.pl – polecam wszystkim, którzy mieszkają w Warszawie albo chociaż mają ją po drodze :). Jeżeli rzeczywiście korzystasz z suplementów diety, witamin itd., ale z paznokciami nadal jest problem – to po prostu musi być coś na rzeczy. Trzymam kciuki, żeby nie było to zbyt poważne. W każdym jednak wypadku warto jest dokładnie wiedzieć, co nam dolega :).

04 Luty, 2019, 00:38:39
Odpowiedź #46
Trzeba lutować witaminy, najlepiej cały kompleks witamin B. D też nie zaszkodzi, zawsze poprawia odporność i ogólną kondycję organizmu.

09 Luty, 2019, 12:16:09
Odpowiedź #47
Obecnie zniszczone paznokcie to nie jest większy problem, ponieważ dzisiejszy rynek jest przepełniony salonami kosmetycznymi. Wystarczy wybrać jakiś jeden, odpowiedni jak http://paznokcie-lublin.pl/, który zajmuje się stylizacją paznokci i wieloma innymi usługami w tym zakresie. Warto tam zajrzeć! :)