Autor Wątek: Dentysta dobry  (Przeczytany 1564 razy)

16 Kwiecień, 2019, 17:07:03
Odpowiedź #15
Dobry gabinet stomatologiczny odkryłam w Krakowie - https://dental4you.pl/ Chodzę tam od kilku miesięcy ale nie miałam jeszcze lepszego dentysty. Mają dużą wiedzę fachową, przekonałam się o tym już nie raz. Także teraz chodze tylko tam i każdemu kogo znam staram się ich polecić.

24 Kwiecień, 2019, 09:38:37
Odpowiedź #16
Dobry dentysta to taki który ma podejście nawet do najmłodszych dzieci, które się boją właśnie wizyt u stomatologa. Ja na szczęście mam swój gabinet stomatologiczny gdzie nasza cała rodzina chodzi. bardzo dobrą opinie ma dentysta łęczna zresztą tam widać że dużo ludzi chodzi. Póki co leczyłam tam wszystkie zęby i nie zawiodłam się.

25 Kwiecień, 2019, 09:46:07
Odpowiedź #17
Wiadomo, że wyłącznie takich należy szukać ;D Na zębach akurat się nie oszczędza, bo przez to jeszcze większe szkody możemy sobie wyrządzić i zapłacic jeszcze wiecej za ponowne leczenie. Ja już mam swój sprawdzony gabinet https://www.niebodent.pl/pl/ Pomagają tu także w implantologii, protetyce, czy też zajmują się leczeniem kanałowym

25 Kwiecień, 2019, 11:30:00
Odpowiedź #18
dobre kliniki, gabinety dentystyczne powinny świetnie pomóc w różnych problemach. W takich właśnie miejscach jak https://dental-team.pl/ortodoncja/ możecie liczyć na pomoc profesjonalnego specjalisty od ortodoncji, ale i również dentystę zajmującego się implantami, leczeniem kanałowym zębów i wieloma innymi specjalizacjami.

09 Maj, 2019, 13:41:26
Odpowiedź #19
Myślę, że dla każdego z nas dobry dentysta oznacza coś innego. Jedni będą szukali wyrozumiałego, cierpliwego i miłego. Inni profesjonalnego, z dobrym, nowoczesnym sprzętem oferującego szeroki wachlarz usług.  A znajdą się też tacy dla których znieczulenie od wejścia będzie najważniejszym kryterium. Wiadomo, że chcielibyśmy dostać to wszystko w jednym gabinecie. I jest to możliwe. Ja trafiłam na klinikę https://www.ziemlewski.pl/ i dokładnie to wszystko jest właśnie tam.

12 Maj, 2019, 22:54:28
Odpowiedź #20
Ostatnio miałam taki problem, że przybłąkała mi się niedoleczona paradontaza i powiem wam, że dobrze że miałam niedaleko gabinet dentystyczny, który się tym zajmował (konkretnie ten https://dentystaszczecin.eu/oferta/leczenie-paradontozy/ ), bo okazało się że to schorzenie w momencie kiedy nie jest leczone może naprawdę napsuć człowiekowi sporo krwi. A tak to raz dwa pozbyliśmy się wraz z tamtejszymi stomatologami problemu :)