Forum urody

Uroda => Pielęgnacja ciała => Wątek zaczęty przez: ewelinapoz w 06 Wrzesień, 2017, 13:55:57

Tytuł: Hurtownia kosmetyków profesjonalnych i lakiery hybrydowe
Wiadomość wysłana przez: ewelinapoz w 06 Wrzesień, 2017, 13:55:57
Cześć, nie wiem, czy korzystacie z kosmetyków profesjonalnych, ale na pewno znacie markę Bielenda Professional, dlatego też podsyłam link do mojego miejsca zakupów kosmetyków do pielęgnacji ciała i lakierów hybrydowych, konkretnie to lubię Shellac - https://abant.pl/ (https://abant.pl/)
Tytuł: Odp: Hurtownia kosmetyków profesjonalnych i lakiery hybrydowe
Wiadomość wysłana przez: agnieszka77 w 13 Listopad, 2017, 15:32:33
Mam masę lakierów hybrydowych w swojej kolekcji i kupuję je w różnych miejscach. Ostatnio to na https://evonails.pl/lakiery-hybrydowe-gellack-uv-pro.html (https://evonails.pl/lakiery-hybrydowe-gellack-uv-pro.html) bo mają różne kolory, których nigdzie indziej nie widziałam. Jednak zajrzę też do sklepu, który polecasz;)
Tytuł: Odp: Hurtownia kosmetyków profesjonalnych i lakiery hybrydowe
Wiadomość wysłana przez: bolki w 16 Sierpień, 2018, 07:59:44
Jeśli chodzi o lakiery hybrydowe to fajny poradnik na temat wyboru odpowiedniego możesz znaleźć na kobiecym portalu: http://urodaizdrowie.pl/jak-wybrac-lakier-hybrydowy (http://urodaizdrowie.pl/jak-wybrac-lakier-hybrydowy) Warto rzucić tam okiem jeśli po raz pierwszy kupujesz sobie hybrydy.
Tytuł: Odp: Hurtownia kosmetyków profesjonalnych i lakiery hybrydowe
Wiadomość wysłana przez: ivaa w 12 Maj, 2019, 21:38:18
Szukając takiego asortymentu, bez wątpienia dobrym pomysłem będzie zapoznanie się także z ofertą, dostępną w https://allepaznokcie.pl/pl/c/MOLLY-LAC/6343 . Przede wszystkim bowiem znajdziemy tam przeróżne produkty, niezbędne do stylizacji paznokci, ale nie tylko. W asortymencie tej hurtowni kosmetycznej dostępne są także: przeróżne kosmetyki, perfumy, czy też akcesoria, bez których nie może obyć się żadna stylistyka:).
Tytuł: Odp: Hurtownia kosmetyków profesjonalnych i lakiery hybrydowe
Wiadomość wysłana przez: Mura32 w 19 Sierpień, 2019, 23:34:46
Co jeszcze można zamówić ?