Forum urody

Uroda => Pielęgnacja ciała => Wątek zaczęty przez: MajaW29 w 10 Lutego, 2020, 09:03:59

Tytuł: Odchudzanie - iMoos
Wiadomość wysłana przez: MajaW29 w 10 Lutego, 2020, 09:03:59
Cześć,
Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne wskazówki na temat urządzenia iMoss od IFApro który wykorzystywany jest w przypadku przeprowadzania zabiegów odchudzających. Pomożecie? :)
Tytuł: Odp: Odchudzanie - iMoos
Wiadomość wysłana przez: JulciaS w 12 Lutego, 2020, 13:25:15
Jak iMoos to najlepiej będzie abyś odwiedziła stronę https://ifapro.pl/imoos/ gdzie można się dokładniej o nim dowiedzieć. My wprowadziliśmy go do naszego gabinetu i daje dobre efekty, o czym same mówią nasze klientki które także do nas wracają więc o czymś to świadczy :)
Tytuł: Odp: Odchudzanie - iMoos
Wiadomość wysłana przez: Centrum w 17 Lutego, 2020, 15:09:09
Przeważnie otyłość wynika ze stylu życia, sposobu odżywiania. Zastanawiam się na ile takie urządzenie będzie skuteczne jeśli ktoś będzie chodzić na zabiegi ale nie będzie dbał o to co i ile je. Wydaje mi się, że bez likwidacji złych nawyków żadna maszyna nie pomoże na dłuższą metę.
Tytuł: Odp: Odchudzanie - iMoos
Wiadomość wysłana przez: Rest w 17 Lutego, 2020, 23:16:23
Zabiegi są skuteczne, ale jeśli nie zmienisz nawyków żywieniowych, to nadwaga wróci tak czy siak
Tytuł: Odp: Odchudzanie - iMoos
Wiadomość wysłana przez: pasku w 19 Lutego, 2020, 14:28:30
Z tym się zgodzę, nawyki żywieniowe są bardzo ważne. Dlatego należy je zmienić nie tylko ze względu na odchudzanie ale również dla zdrowia ogólnego. No i nie można zapominać o aktywności fizycznej. Np. na https://uroda-zdrowie.pl/ (https://uroda-zdrowie.pl/) jest też dostępnych sporo artykułów dotyczących odchudzania, warto poczytać.
Tytuł: Odp: Odchudzanie - iMoos
Wiadomość wysłana przez: bejbi w 20 Lutego, 2020, 12:22:18
Odchudzanie to naprawdę trudny i często poruszany temat. Wiele osób chce schudnąć, jeszcze więcej szuka motywacji, ale największa grupa nie wie, jak to zrobić. I wydaje mi się, że dobrze byłoby im podpowiedzieć, że istnieje coś takiego, jak catering dietetyczny. Tutaj https://dietly.pl/catering-dietetyczny/wloclawek możemy znaleźć w najbliższym otoczeniu właśnie placówki się nim zajmujące.
Tytuł: Odp: Odchudzanie - iMoos
Wiadomość wysłana przez: MinkaRel w 25 Lutego, 2020, 11:40:01
Nikt tutaj nie mówi, że żywienie nie jest ważne. Jest ale czasami z innych względów np. zdrowotnych nie możemy zrzucić tego odlegającego tłuszczu. W takich przypadkach sprzęt jak iMoos są skuteczną alternatywą, aby przywracać osobom lepsze samopoczucie i pewność siebie.
Tytuł: Odp: Odchudzanie - iMoos
Wiadomość wysłana przez: Tadina w 25 Lutego, 2020, 11:44:11
Ja jestem też za, każdy przypadek jest zupełnie inny i trzeba go dokładnie poznać. Akurat takie zabiegi przynoszą fajne efekty, potem tylko dbać o dietę i nasz piękny wygląd będzie się utrzymywał. Inwestycja w iMoos na pewno wyjdzie na dobre.
Tytuł: Odp: Odchudzanie - iMoos
Wiadomość wysłana przez: JolaK w 25 Lutego, 2020, 11:53:27
Przede wszystkim wszyscy zainteresowani zabiegami i sprzętem iMoos powinni odwiedzić stronę https://ifapro.pl/imoos/ gdzie został przedstawiony i dokładnie omówiony jak działania, wykorzystane systemy i technologie. Efekty przychodzą i jak się przekonacie zainteresowanie takimi zabiegami jest duże. My na pewno tej inwestycji nie żałujemy :)
Tytuł: Odp: Odchudzanie - iMoos
Wiadomość wysłana przez: domi.nika w 13 Czerwca, 2022, 08:44:41
Z tym się zgodzę, nawyki żywieniowe są bardzo ważne. Dlatego należy je zmienić nie tylko ze względu na odchudzanie ale również dla zdrowia ogólnego. No i nie można zapominać o aktywności fizycznej. Np. na uroda-zdrowie.pl/]https://uroda-zdrowie.pl/ jest też dostępnych sporo artykułów dotyczących odchudzania, warto poczytać.

ja się z Tobą zgadzam, zdrowe nawyki żywieniowe to podstawa i wazne jest to aby ich pilnowac____________________
https://www.d3k.net.pl/jak-dzielimy-uzaleznienia/
Tytuł: Odp: Odchudzanie - iMoos
Wiadomość wysłana przez: misiabela w 22 Czerwca, 2022, 09:51:43
a ja powiem wam, ze juz jakis czas jestem na diecie opracowanej indywidualnie dla mnie przez pania dietetyk- tutaj chodze https://odchudzanie.medicover.pl/ , jem to co lubie, jak lubie, wszystko mam fajnie wyliczone kalorycznie i waga leci :)do tego pod okiem specjalisty, wiec wiem, ze wszystko jest okej
Tytuł: Odp: Odchudzanie - iMoos
Wiadomość wysłana przez: elena w 23 Czerwca, 2022, 13:00:39
Takie zabiegi mogą ujędrnić ciało, może trochę je wyszczuplić, ale nie sprawią, że schudniesz...
Tytuł: Odp: Odchudzanie - iMoos
Wiadomość wysłana przez: Rumiana w 23 Czerwca, 2022, 18:30:40
Na czym to polega?
Tytuł: Odp: Odchudzanie - iMoos
Wiadomość wysłana przez: aniko w 25 Czerwca, 2022, 12:10:53
Z odchudzaniem u mnie bywało różnie, ale w końcu zeszłam na wadze. Odkąd stosuje sterydy https://sterydowo.com/ to i moja sylwetka się poprawiła.