Forum urody

Uroda => Pielęgnacja ciała => Wątek zaczęty przez: Devil93 w 18 Kwiecień, 2018, 13:01:50

Tytuł: Woda w domu a filtracja
Wiadomość wysłana przez: Devil93 w 18 Kwiecień, 2018, 13:01:50
Cześć. Przeszukując Internet w kategorii wyposażenia domów, znalazłam ten sklep https://strefafiltrow.pl/ oferująy filtry do rur i butelki filtrujące wodę, wraz z dzbankami. Pomyślałam, że to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, jednak jeden z portali, na który się natknęłam, odradzał takie sprzęty, jeśli mamy twardą wodę w miejscu zamieszkania. Podobno nie są tak skuteczne. Jak się do tego odniesiecie? Dotąd myślałam, że takie dzbanki są idealne do uwalniania wody z kamienia i metali ciężkich.
Tytuł: Odp: Woda w domu a filtracja
Wiadomość wysłana przez: ida w 25 Maj, 2018, 11:51:07
Jak nie masz dobrej wody to taki sposób jej oczyszczania pewnie jest dobry, ja mam na szczęście dobra wodę w kranie, mieszkam w stolicy a tu miasto się postarało i zadbało żeby woda była czysta, zmodernizowali wodociągi i uważam ż dobrze wykorzystali unijne środki
Tytuł: Odp: Woda w domu a filtracja
Wiadomość wysłana przez: late w 03 Czerwiec, 2018, 12:46:44
W razie braku dobrej wody w domu zawsze można ją zamówić, tu widziałam całkiem atrakcyjną ofertę https://www.darnatury.pl/oferta/zestaw-woda-dystrybutor (https://www.darnatury.pl/oferta/zestaw-woda-dystrybutor) i powiem szczerze że sama się nad nią zastanawiam, bo dużo wody u nas w domu wypijamy a fajnie byłoby mieć ją zawsze pod ręką
Tytuł: Odp: Woda w domu a filtracja
Wiadomość wysłana przez: clover w 22 Czerwiec, 2018, 14:17:24
Ja nie narzekam na jakość wody w moim domu więc na szczęście nie muszę inwestować w takie filtry.
Tytuł: Odp: Woda w domu a filtracja
Wiadomość wysłana przez: jolcia w 29 Czerwiec, 2018, 15:16:15
Ja bym się nie zastanawiała https://vindicat.pl/baza-wiedzy/jak-uzyskac-nakaz-zaplaty-z-klazula-wykonalnosci/
Tytuł: Odp: Woda w domu a filtracja
Wiadomość wysłana przez: Miss90 w 16 Lipiec, 2018, 09:35:24
Takie rozwiązanie bardzo dobrze sprawdza się w domu. Ja mam twarda wodę i już praktycznie od kilku lat korzystam z dzbanka filtrującego. Takiej przefiltrowanej wody używam nie tylko do picia, ale również przygotowują z niej kawę i herbatę. Wkłady do dzbanka zamawiam przez internet, dokładniej na https://www.drukuj24.pl/drukarka/filtry-do-dzbankow-filtrujacych.html (https://www.drukuj24.pl/drukarka/filtry-do-dzbankow-filtrujacych.html), bo wychodzi mnie to dużo taniej, niż w sklepie stacjonarnym ;)
Tytuł: Odp: Woda w domu a filtracja
Wiadomość wysłana przez: patrycja123 w 18 Lipiec, 2018, 09:47:35
Też w domu mam dzbanek filtrujący wodę i sprawdza się świetnie. Już nie muszę kupować wody w butelkach, bo piję tą bezpośrednio z dzbanka
 
Tytuł: Odp: Woda w domu a filtracja
Wiadomość wysłana przez: troche.czasu w 22 Sierpień, 2018, 22:24:24
My w domu używamy filtrów węglowych, o których dowiedziałam się z http://neti.com.pl/ :) To bardzo fajna strona z której można się dowiedzieć wielu rzeczy o twardej wodzie a także o jej zmiękczaniu.
Tytuł: Odp: Woda w domu a filtracja
Wiadomość wysłana przez: Iwonqa w 20 Wrzesień, 2018, 10:50:12
Ja w domu korzystam przede wszystkim z dzbanka, który filtruje mi wodę. Natomiast w pracy mamy dostawcę wody, który oferuje naprawdę dobry produkt https://wodadlafirmy.pl/ (https://wodadlafirmy.pl/). Często piję z 1,5l w ciągu 8h więc taka woda dla pracowników, to świetny pomysł. Jeśli ktoś prowadzi własne przedsiębiorstwo i ma swoich pracowników, to powinien o nich zadbać.
Tytuł: Odp: Woda w domu a filtracja
Wiadomość wysłana przez: Paula883 w 25 Wrzesień, 2018, 21:04:19
Jeżeli interesuje Cię zakup wody dla kontrahentów lub pracowników firmy oraz szukasz w jakim miejscu można zamówić ów towar to polecam firmę kk-dystrybucja.pl (http://kk-dystrybucja.pl/). Jest to spółka, która zapewnia krystalicznie nieskazitelną wodę codziennie. Jest ona smaczna, świeża i czysta. Ja wybrałam to już jakiś czas temu temu.
Tytuł: Odp: Woda w domu a filtracja
Wiadomość wysłana przez: kowera w 26 Wrzesień, 2018, 16:42:05
Muszę sobie takie sprawić, bo woda u mnie w domu jest tak twarda, że jak puszczę silniejszy strumień np. przy myciu naczyń to aż mi pęka naskórek. Staram się unikać jej picia i piję wyłącznie butelkowaną. Duży minus jest taki, że muszę nią myć skórę i włosy, więc czas najwyższy coś z tym zrobić.
Tytuł: Odp: Woda w domu a filtracja
Wiadomość wysłana przez: dariass w 08 Październik, 2018, 08:27:48
jak dobra woda w kranie to nie filtrowaną można pić, a jak nie to wystarczy przegotpować
Tytuł: Odp: Woda w domu a filtracja
Wiadomość wysłana przez: marika w 29 Październik, 2018, 13:25:19
Dokładnie! Na szczęście ja mam akurat bardzo dobrą warszawską kranówkę to korzystam na maxa, wiem że jest czysta i nie muszę kupować już do domu dodatkowo żadnej innej wody
Tytuł: Odp: Woda w domu a filtracja
Wiadomość wysłana przez: Słowianeczka w 30 Styczeń, 2019, 12:41:48
Moim zdaniem wiedząc jaką mamy wodę w kranu, dobrze jest ją filtrować. Niedawno dowiedziałam się od koleżanki, że nawet sobie kupiła filtr prysznicowy https://efektlotosu.pl/filtr-prysznicowy-vitarain-cytryna-p-65.html . Ponoć odkąd myje się wodą przefiltrowaną to problemy skórne jakie wcześniej miała się zniwelowały.
Tytuł: Odp: Woda w domu a filtracja
Wiadomość wysłana przez: frida w 06 Luty, 2019, 08:29:47
Próbowałam tego filtrowania ale to nic nie daje bo smak wody z kranu i tak pozostaje, a ja go nie znoszę. Właśnie dlatego muszę kupować wodę w butelkach, aczkolwiek teraz zastanawiam się nad Piwniczanką. Nigdy nie piłam tej wody, a czytałam, że ma świetne właściwości i unikalną proporcję minerałów: https://piwniczanka.pl/o-wodzie (https://piwniczanka.pl/o-wodzie). Znacie?
Tytuł: Odp: Woda w domu a filtracja
Wiadomość wysłana przez: Tyfien59 w 11 Luty, 2019, 19:52:00
Myślę,że to dobre rozwiązanie dla butelkowych wód.

__

gdzie kupić strój dla dziecka (https://www.asport.pl/k/287/stroje-kapielowe-dla-dzieci/)