Autor Wątek: Zdrowotne rajstopy kompresyjne  (Przeczytany 890 razy)

21 Styczeń, 2019, 14:08:04
Jeśli którakolwiek z Was boryka się na co dzień z problemem obolałych, napuchniętych nóg, to z czystym sumieniem mogę polecić Wam sprawdzone przeze mnie rajstopy kompresyjne. Produkt ten poleciła mi moja przyjaciółka, która pracuje jako kelnerka.. Stojący tryb pracy odbił się na jej nogach, na których z czasem zaczęły pojawiać się pierwsze żylaki. Na całe szczęście uciskowe rajstopy kompresyjne uporały się z jej problemem. Produkt ten świetnie sprawdził się też u mnie - moje nogi jeszcze nigdy nie były tak lekkie. :)

26 Styczeń, 2019, 12:19:07
Odpowiedź #1
Moja mama ma żylaki, nawet miała zabieg robiony, żeby tych najgorszych się pozbyć. Dlatego ja wolę dmuchać na zimne jak to mówią, tym bardziej że w pracy 8 godzin na nogach to się potem czuje. Kupiłam sobie takie rajstopy https://www.wapteka.pl/detramax-rajstopy-70-den-s-kolor-czarny-zel-venodetramax-75-ml-15917,p i do tego jeszcze mam żel z kasztanowcem. Muszę przyznać, że różnica jest odczuwalna. A zawsze taka profilaktyka lepsza, bo jak już wyjdą takie żylaki to już gorzej.

31 Styczeń, 2019, 14:09:20
Odpowiedź #2
Czy faktycznie one działają? Ktoś z nich korzystał?

__

jazda po alkoholu adwokat

02 Luty, 2019, 00:06:55
Odpowiedź #3
Czy to są te rajstopy, których używa się kiedy mamy kłopot z żylakami, czy to coś całkiem innego? Zastanawiam się, czy nie będę musiała nosić takich rajstop, ponieważ zostałam skierowana na badanie USG żył i tętnic, bo coś jest nie tak. Polecono mi takie https://chirurg-naczyniowy.warszawa.pl/usg-zyl-i-tetnic/ miejsce w Warszawie, bo mają dobrych specjalistów.

07 Luty, 2019, 08:42:38
Odpowiedź #4

02 Kwiecień, 2019, 22:11:15
Odpowiedź #5
  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 103
    • Zobacz profil
Potwierdzam, że takie rajstopy działają. Sama mam stojącą pracę i nogi dość szybko to odczuły, wieczorami marzyłam by się jak najszybciej położyć, a w pracy chociaż na sekundę usiąść. Znajoma farmaceutka mi powiedziała, że jest coś takiego jak rajstopy kompresyjne i wysłała do lekarza aby sprawdził czy mogę je nosić (są pewne przeciwwskazania). W pracy mamy gorąco dlatego zamówiłam w wersji letniej rajstopy transparentne https://venoflex.pl/produkt/rajstopy-damskie-incognitoabsolu/ określane jako takie dla wymagających kobiet. Jest kilka kolorów do wyboru, aktualnie mam 3 różne, noszę na zmianę. Na wesele nawet ostatnio w nich poszłam, jak nigdy wytrzymałam w szpilkach do samego rana. One do tego modelują delikatnie sylwetkę, sporo plusów. Z technologią zapobiegającą puszczaniu oczek, dzięki temu bardzo trwałe. Jedna z moich lepszych zakupowych inwestycji. Aaa bo o najważniejszym nie napisałam - w pracy dużo lepiej to stanie znoszę, nogi aż tak nie bolą i nie mam obrzęków.

05 Kwiecień, 2019, 19:23:43
Odpowiedź #6

19 Kwiecień, 2019, 15:30:20
Odpowiedź #7
Oczywiście, takie rajstopy przynoszą ogromną ulgę. Ale rękawy kompresyjne można również stosować na kończyny górne. Mają  one doskonałe działanie w przypadku występowania obrzęków, zakrzepicy, po zabiegach chirurgicznych. Zdarza się, że trzeba je indywidualnie dopasowywać, wtedy warto zgłosić się do http://ortomax.com.pl/konczyna-gorna,210,pl