Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - milionowa

Strony: [1]
1
Trendy / Odp: Czas wolny
« dnia: 01 Marzec, 2019, 12:01:00 »
Każdy z nas lubi go spędzać po swojemu. Jedna osoba idzie na siłownie, druga idzie pobiegać, a jeszcze inni jeżdżą po świecie :) Ja wolę tę ostatnią wersje wypoczynku, https://www.visitzakopane.pl/ widziałam kilka ciekawych apartamentów i chyba zdecydujemy się wybrać na kilka nocy ze znajomymi, tego typu relaksu nam trzeba.

2
Sklepy / Odp: Znacie jakieś sklepy z częściami do samochodów?
« dnia: 23 Luty, 2019, 11:19:02 »
Tak sobie pomyślałam, że czasami warto sprawdzić samochód, tak bez jakieś kontroli, którą trzeba wbić w dowód. Jeżeli posiadacie fora, to ja polecam https://bit.ly/2RlmQ3Q , świetna obsługa, dobra akcja promocyjna, każdy właściciel pojazdu tej marki będzie zadowolony i pewny, że w jego samochodzie wszystko gra :)

3
Medycyna estetyczna / Odp: Problem z samochodem
« dnia: 20 Luty, 2019, 11:13:57 »
Według mnie warto zastanowić się nad kwestią regularnego przeglądu samochodu. Ja polecam tutaj zdecydowanie serwis forda https://bit.ly/2RlmQ3Q , mają teraz akcję promocyjną, która powinna wam przypaść do gustu, szczególnie jeżeli samochód ledwo zipie po tej srogiej zimie.

4
Sklepy / Odp: Pierwsza Komunia Święta
« dnia: 15 Luty, 2019, 09:14:15 »
Ta pierwsza komunia święta, to taki stresujący czas..Jeżeli szukasz miejsca, z fajną restauracją to polecam http://www.rozdroze.pl/ , mają świetny klimat, pyszne jedzenie. Może jeszcze mają termin na waszą imprezę? Musisz tam zadzwonić i zapytać, akurat może się coś zwolniło i będziecie mogli tam się ugościć.

5
Sklepy / Odp: Sklep snowboardowy
« dnia: 13 Luty, 2019, 09:42:53 »
Dobry sklep sportowy to podstawa, dzięki której możemy świetnie się bawić w górach. Ja obecnie planuje gdzie się wybrać na drugi tydzień ferii, jednak nie mam jeszcze skompletowanej odzieży. Myślałam o https://adventuresports.pl/wyszukaj/wszystkie/Akcesoria-pl,Rekawice-pl,Rekawice-narciarskie-pl , takich rękawicach narciarskich, jesteście w stanie je polecić?

6
Sklepy / Odp: Gdzie szukacie promocji
« dnia: 11 Luty, 2019, 12:40:43 »
Z mężem wybieramy się w góry, także musimy znaleźć kurtki dobrej jakości. Ostatnio mężulek podesłał mi https://adventuresports.pl/wyszukaj/wszystkie/Mezczyzna-pl,Kurtki-pl-1,Kurtki-narciarskie-pl-1 kurtki narciarskie na fajnej promocji, także wydaje mi się, że sklepy różnie wprowadzają wyprzedaże. Trzeba szukać, sprawdzać, bo promocje z dnia na dzień mogą się zmienić.

7
Medycyna estetyczna / Odp: Lodowka "no frost" tzn jaka ?
« dnia: 07 Luty, 2019, 10:53:55 »
Chodzi głównie o to, że nie musisz takiej lodówki rozmrażać by oczyścić ją z lodu, jaki osiada się na ściankach. Tak w sumie pomyślałam, że może warto zainwestować w lodówkę Liebherr CTP 2121 , tego typu sprzęt mało kiedy ma jakąś awarię, zazwyczaj są to lodówki o podobnych wymiarach. Najczęściej różnić się będą energooszczędnością czy pojemnością :)

8
Sklepy / Odp: Jak spędzicie ferie w tym roku?
« dnia: 31 Styczeń, 2019, 15:50:47 »
można czas z dzieckiem spędzić choćby w domu, przecież jest tyle fajnych gier, które warto kupić :)
Polecam https://www.tu-mamo.pl/26-gry-drewniane , gry drewniane na najmłodszych. Według mnie rewelacja nie dość, że są kreatywne to jeszcze tyle uczą!

9
Sklepy / Odp: Księgowość - co sądzicie?
« dnia: 31 Styczeń, 2019, 15:47:41 »
Osobiście jestem na tak, często zdarza się, że osoby, które osiągają sukces w swojej firmie, po prostu nie wiedzą jak się rozliczać, w takich chwilach właśnie jest dobrze mieć tego typu zaufaną firmę http://www.profito-lublin.pl/cennik/karta-podatkowa/ , cennik usług możecie zobaczyć na stronie, oddajcie to w ręce księgowej, a wasza głowa będzie spokojniejsza.

10
Sklepy / Odp: Zabawki kreatywne- gdzie?
« dnia: 30 Styczeń, 2019, 11:06:17 »
O ja wiem, jakie zabawki będą dla was satysfakcjonujące. Ze swojej strony polecam zabawki drewniane https://www.tu-mamo.pl/26-gry-drewniane , to mogą być gry, albo nawet klocki, które mogą przeżyć nie jedno pokolenie. Uważam, że takiego typu zabawki rozbudzają kreatywność dziecka.

11
Medycyna estetyczna / Odp: Kto lub co daje ci poczucie ze zyjesz?
« dnia: 25 Styczeń, 2019, 10:18:50 »
Jak ktoś bliski umiera, to wcale nie wydaje mi się, że czuje, że żyje.. zawsze w takich chwilach staram się stanąć na nogi, dobrze, że są na rynku zaufane firmy pogrzebowe http://www.styks.com.pl/oferta/transport , którym można zaufać w czasie transportu ciała, czy ogólnej jej opieki. Także nie wiem w sumie o jakich odczuciach Ty mówisz :)

12
Pielęgnacja ciała / Odp: depilacja laserowa Gdańsk/Gdynia
« dnia: 27 Grudzień, 2018, 15:04:46 »
To ciąg kilku zabiegów, troszkę się boje, ale też i ciekawie jakie efekty mnie czekają po depilacji Vectus. Ciągle golenie i depilacja mnie już przeraża, dlatego chce uciec do środków, które będą na swój sposób trwałe. Dam znać jak tylko będę po wstępnej konsultacji.

13
Pielęgnacja ciała / Odp: depilacja laserowa Gdańsk/Gdynia
« dnia: 27 Grudzień, 2018, 14:58:59 »
a czy to prawda, że laser Vectus jest o wiele lepszy niż laser  Liht sheer duet? Ciągle mnie to zastanawia i zastanawia, czytałam ogrom poradników i opinii i w większości wygrywa Vectus, a do Gdyni akurat mam nie daleko, dlatego wybrałam te klinikę...

14
Pielęgnacja ciała / Odp: Niezawodne kosmetyki
« dnia: 27 Grudzień, 2018, 13:32:48 »
Ja zawsze staram się korzystać z sprawdzonych kosmetyków, chociaż czasami eksperymenty też się na coś przydadzą. Ja znalazłam internetową drogerię https://ichemia.pl/wellness-i-spa,213.html , która spełnia moja marzenie na temat spa w domu, w swojej łazience. Taki czas z pewnością jest relaksujący :)

15
Pielęgnacja ciała / depilacja laserowa Gdańsk/Gdynia
« dnia: 23 Grudzień, 2018, 19:45:24 »
Polecana depilacja w podanych miastach, czy ktoś korzystał? Zależy mi na odpowiedzi w ilu zabiegach powinnam się zmieścić, jak wygląda zabieg, czy boli? Wstępnie myślałam nad kliniką https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/depilacja-laserowa/ , może ktoś ma jakieś opinie?

Strony: [1]