Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Aligru

Strony: [1]
1
Fitness / Odp: Obuwie na fitness
« dnia: 03 Czerwiec, 2019, 14:45:56 »
Poszukaj na https://www.womenshealth.pl/ Na bank mają jakieś zestawienie polecanych modeli. Często o fitnessie tam piszą.

2
Fitness / Odp: taniec czy fitness
« dnia: 07 Maj, 2019, 09:18:09 »
Jedno i drugie :) A do tego jeszcze samemu jakieś ćwiczenia ogarnąć w domu :) Ja ostatnio korzystam z tych na https://www.womenshealth.pl/ i są naprawdę super.

3
Fitness / Odp: Blog o zdrowiu/ćwiczeniach
« dnia: 06 Maj, 2019, 13:50:30 »
Z racji tego, że biegam, to codziennie zaglądam na https://www.runners-world.pl/ dla biegaczy to chyba jedna z ważniejszych stronek. I ogólnie nie szukam innych, bo tam mam wszystko - od diet, po plany treningowe. Jak więc ktoś chce zacząć przygodę z tą dyscypliną, to polecam właśnie od przejrzenia tej stronki :)

4
Fitness / Odp: Ćwiczenia dla okularników
« dnia: 01 Kwiecień, 2019, 14:06:50 »
Okulary nie są żadną przeszkodą w aktywności fizycznej :) Polecam siłownie. Mój brat, "okularnik" od dziecka od dobrych kilku lat trenuje i nigdy nie narzekał, żeby mu to w czymś w treningu przeszkadzało. Ja natomiast biegam, choć do treningu przerzucam się na szkła kontaktowe. Ale wiem, że są osoby, które normalnie trenują w okularach. Poczytaj trochę na https://www.runners-world.pl/ mają tam mnóstwo różnych porad dla początkujących biegaczy, jest też forum, więc znajdziesz coś dla siebie na pewno :)

5
Sklepy / Odp: Zegarek do biegania
« dnia: 12 Luty, 2019, 10:55:03 »
Ja biegam z Gshockiem, ale powiem szczerze, że do biegania to słaby sprzęt i właśnie będę szukać czegoś nowego. Póki co podoba mi się Mio Slice, tu go np. polecają https://www.runners-world.pl/sprzet/Zegarek-dla-biegacza-10-modeli-za-rozsadne-pieniadze,33241,1 no ale ogólnie chcę teraz wybrać świadomie zegarek, żeby później nie żałować.

Strony: [1]