Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Bogna

Strony: [1]
1
Trendy / Odp: Spódnica i inne ubrania.
« dnia: Wczoraj o 15:48:13 »
Bardzo fajne rzeczy oferuje joop marka. Natrafiłam na nią przez przypadek na sklepie internetowym, który skupia różnych producentów ubrań i dowiedziałam się, że to marka niemiecka, która cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku :) ich asortyment wygląda bardzo fajnie

2
Trendy / Odp: Zakupy przez Internet
« dnia: Wczoraj o 11:33:15 »
Jak dla mnie markowa włoska odzież damska powinna zwrócić uwagę wielu kobiet, zwłaszcza tym, którym zależy na dobrej jakości ubrań. Włoski producent ma naprawdę wiele do zaoferowania:)

3
Dietetyka / Odp: Dieta a zdrowie
« dnia: 10 Wrzesień, 2019, 15:47:59 »
Nie dajmy się zwariować. Wiadomo, że ciągłe obżeranie się, czy stołowanie się w barach typu fast food raczej nie wpłynie korzystnie na nasze samopoczucie, sylwetkę i zdrowie, ale wszystko jest dla człowieka. Ja np. nie wyobrażam sobie zrezygnować ze słodyczy, ale też wiem, że duże ilości cukru nie są wskazane, dlatego szukam zdrowych zamienników. Moim ulubieńcem są batony muesli, które przygotowuje sobie po zmieszanie płatków owsianych, bakalii i owoców - zazwyczaj tych, które mam akurat pod ręką. Takie słodkości można przygotować w piekarniku, a ja używam do tego urządzenie jakim jest suszarka do owoców. W środku mam specjalny pojemnik, który pozwala mi na przygotowanie tych batoników. Super forma przekąski :)

Strony: [1]