Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - majula

Strony: [1]
1
Dietetyka / Witaminki witaminki
« dnia: 09 Czerwiec, 2019, 13:22:07 »
Co to są witaminy? gdzie ich szukać i jakie witaminy na co wpływają w naszym organizmie? wiecie o tym wszystkim czy nie zwracacie uwagi na zawartość witamin w pożywieniu?

2
Fitness / Ćwiczenia przy anginie
« dnia: 08 Czerwiec, 2019, 20:34:27 »
Mam właśnie anginę, leczę się antybiotykiem. Mogę normalnie ćwiczyć? gardło boli ale ogólnie źle się nie czuję, tylko zastanawiam się czy nie wyjdzie mi na gorsze taki wysiłek teraz. Trenuję cardio, łatwo nie jest raczej przy takich ćwiczeniach.

3
Dietetyka / Biały nalot na migdałach
« dnia: 03 Czerwiec, 2019, 19:32:21 »
Brałam prawie 3 tygodnie antybiotyki na oskrzela, wreszcie mi przeszło ale teraz mam biały nalot na migdałkach :( co to może być? do tego znowu się czuję chora, temperatura wyższa i ogólne rozbicie, po oskrzelach złapałam anginę?

4
Medycyna estetyczna / Mity o zębach
« dnia: 30 Marzec, 2019, 21:17:51 »
Jakie znacie? Ja znam takie - zębów mlecznych nie trzeba leczyć, wybielanie uszkadza szkliwo, jak ząb nie boli to znaczy jest zdrowy. Te i inne wyczytałam na http://gardent.pl/. Macie też jakieś? czasami wierzymy w coś co jest nieprawdą i możemy sobie tylko tym zaszkodzić.

5
Dietetyka / Co na śniadanie?
« dnia: 27 Luty, 2019, 21:37:45 »
Co jecie zazwyczaj na śniadanie? znajoma pochwaliła mi się niedawno pięknym tosterem tej marki https://duka.com/pl/agd/tostery i zjadłyśmy wspólne śniadanie. Pierwszy raz tak naprawdę jadłam prawdziwe tosty i stwierdziłam, że są przepyszne. Można je śmiało zajadać na śniadania? tak 2-3 z różnymi dodatkami. Dajcie znać co myślicie na ten temat :)

6
Kosmetyka / Kosmetyki stacjonarnie czy przez internet?
« dnia: 07 Luty, 2019, 15:41:24 »
W jaki sposób najczęściej kupujecie kosmetyki dla siebie i dla rodziny, sieć czy jednak wizyta w drogerii? kiedyś myślałam, że lepiej coś zobaczyć na żywo przed zakupem ale od momentu jak kupiłam otwarty wcześniej tusz do rzęs (klientki różne mają pomysły w sklepach) przekonałam się do zakupów internetowych. Zobaczyłam że można znaleźć jeszcze taniej różne produkty, na przykład na https://www.maxdrogeria.pl/ i raczej teraz zamawiam w sieci. A Wy?

7
Fitness / Ćwiczenia dla okularników
« dnia: 25 Styczeń, 2019, 20:17:22 »
Jak radzicie sobie ze sportem i aktywnością fizyczną nosząc okulary? ja mam ten problem i zastanawiam się jak to rozwiązać... źle widzę bez okularów i nie jest komfortowo mi ćwiczyć czy biegać. Myślę, żeby kupić sobie soczewki miesięczne i spróbować nosić, nie ma problemu żeby z nimi ćwiczyć a widzieć też można dobrze przy okazji. Jak myślicie, dobry pomysł?

8
Dietetyka / Suplementy diety
« dnia: 30 Grudzień, 2018, 00:23:50 »
Jakie suplementy diety stosujecie przy odchudzaniu? widzicie różnice w efektach przy ich zażywaniu w porównaniu z wcześniej? oczywiście wiem że takie tabletki same w sobie nie odchudzają, po prostu przy diecie i ćwiczeniach poprawiają rezultaty. Ja od jakiegoś czasu kupuję https://pilule-minceur.eu/piperinox-un-complement-de-nouvelle-generation-pour-favoriser-efficacement-la-perte-de-poids/ i powiem, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, średnio 1,5 kg spada mi więcej tygodniowo przy takim samym jedzeniu i aktywności fizycznej.

9
Dietetyka / Ile wody dziennie pijecie?
« dnia: 21 Czerwiec, 2017, 19:19:18 »
Tak tak też o tym wiem, że podstawa odchudzania to woda... dzisiaj zaczęłam skrupulatnie liczyć ile wody wypiłam i wyszło niestety tylko litr :( a dnia już za wiele nie zostało, do dwóch na pewno nie dociągnę. Ile Wam udaje się wypijać dziennie? czy czasami się zmuszacie by pić więcej? no i przede wszystkim jaką wodę pijecie?

Strony: [1]