Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - minionka

Strony: [1]
1
Trendy / Wygodne buty na co dzień
« dnia: 01 Wrzesień, 2019, 09:14:06 »
Hej! Szukam wygodnych butów do chodzenia na co dzień :) Byłam w galerii handlowej, ale nic mi się nie spodobało. Myślałam o takich balerinkach https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Baleriny-damskie-102.html Miałyście już okazję kupować buty w tym sklepie? Jak z jakością?

2
Sklepy / Gdzie wywołać zdjecia?
« dnia: 19 Styczeń, 2019, 15:24:59 »
Gdzie najlepiej wywołać zdjęcia? Ja zawsze wywoływałam zdjęcia u pobliskiego fotografa, ale ceny poszły znacznie w górę a i usługa już mnie nie satysfakcjonuje. Czytałam na stronie https://www.dailyvibes.pl/single-post/wywolywanie-zdjec-online-porownanie-ofert , że teraz sporo osób wywołuje zdjęcia przez internet ze względu na wygodę, niższe ceny itd. Co o tym sądzicie?

3
Sklepy / Sposoby na szybkie sprzątanie
« dnia: 17 Październik, 2018, 10:02:24 »
Za miesiąc wprowadzamy się z mężem do własnego gniazdka.. nigdy nie byłam dobra w sprzątaniu, do tej pory mieszkanie sprzątała moja teściowa.. znacie jakieś sposoby i szybkie triki na sprzątanie?

4
Medycyna estetyczna / Powiększanie ust
« dnia: 05 Lipiec, 2018, 17:02:55 »
Hej! Zauważyłam, że teraz bardzo modne i popularne stało się powiększanie ust. Mnie niestety natura nie obdarzyła pięknymi i pełnymi ustami, dlatego zaczęłam coraz poważniej zastanawiać się nad takim zabiegiem. A wy macie powiększone usta? Jak to wygląda w praktyce?

5
Sklepy / Kurier do przesyłek zagranicznych
« dnia: 26 Maj, 2018, 20:54:34 »
Znacie kuriera, który bez problemu dostarczy przesyłkę na przykład do Niemiec? Chodzi o to, aby taka usługa nie kosztowała zbyt dużo i żeby był to sprawdzony kurier. Szukając na własną rękę natrafiłam na ofertę https://www.flypak.pl/ . Ktoś  z was miał okazję korzystać z ich usług?

6
Trendy / Teatr
« dnia: 19 Maj, 2018, 16:16:42 »
Jak często chodzicie do teatru? Ja przyznam wam szczerze, że nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam w teatrze. Natomiast chciałabym to zmienić. Przeglądam repertuar w https://teatrkomedia.pl/ , ale jest tak duży wybór, ze totalnie nie wiem na co się zdecydować? Może wy ostatnio byliście w tym teatrze i mi coś polecice?

Strony: [1]