Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - kabix179

Strony: [1]
1
Trendy / Biżuteria
« dnia: 16 Lipiec, 2019, 15:44:54 »
Sama wykonuję biżuterię w postaci naszyjników czy bransoletek i jestem bardzo zadowolona bo czerpię z tego ogromną radość i satysfakcję. Koleżanki też sobie zachwalają i chętnie zamawiają u mnie kolejne świecidełka. Kupuję materiały tutaj https://www.kianit.pl/chalcedon-cat-32 bo ich jakość i cena są bardzo dobre.

2
Trendy / Kontrola pracowników
« dnia: 28 Czerwiec, 2019, 19:55:31 »
Jeżeli szukasz dobrego systemu do kontroli i monitorowania pracowników moblinych w Twojej firmie to polecam zajrzeć tutaj https://www.satisgps.com/zastosowania-biznesowe/floty-lekkie/kontrola-czasu-pracy/  bo jest to miejsce, w którym taki system możesz zobyć. Ja jestem zadowolona z użytkowania.

3
Sklepy / Kotły gazowe
« dnia: 06 Czerwiec, 2019, 13:14:22 »
Kotły gazowe to bardzo przydatna rzecz. My z mężem zdecydowaliśmy się na niego jakiś czas temu i nie żałujemy tej decyzji https://www.aquateam.pl/oferta/ogrzewanie/kotly-gazowe/  . Jest przede wszystkim oszczędnie, praca kotła jest cicha no i dbamy w ten sposób o nasze środowisko.

Strony: [1]