Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Oluska

Strony: [1]
1
Sklepy / Klej do gumy
« dnia: 06 Czerwiec, 2019, 19:06:44 »
Cześć wszystkim.
W ostatnim czasie wyszło tak, że niestety ale kilka gumowych uszczelek odmówiło współpracy u mnie w domu. Nie miałam zastępczych i musiałam sobie jakoś poradzić. Na całe szczęście znalazłam klej do gumy https://powerrubber.com/kat/kleje-do-gumy/ i to właśnie dzięki niemu udało mi się te oringi posklejać w jedną całość.

2
Sklepy / Zabezpieczenie antykorozyjne
« dnia: 18 Kwiecień, 2019, 17:18:07 »
Hej wszystkim.
Planujemy wraz z mężem montaż nowych balustrad na naszym balkonie. Oczywiście muszą być one odpowiednio zabezpieczone antykorozyjnie https://www.metaltech.pl/zabezpieczenia-antykorozyjne/ gdyż nie chcemy wymieniać ich co roku. Mam nadzieję, że takie zabezpieczenie wystarczy na to, aby utrzymać je w odpowiednim stanie przez kilka dobrych lat.

3
Sklepy / Włóczka z lnu
« dnia: 18 Grudzień, 2018, 11:17:20 »
Dzień dobry moi drodzy.
Wiem, że część z was na pewno lubi czasami coś porobić z włóczki. Więc mam aktualnie do czynienia z włóczką z lnu https://alewloczka.pl/pl/c/Wloczki-z-lnu/17 która jak do tej pory spisuje się idealnie. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji pracować z tego rodzaju włóczkami to szczerze was do tego zachęcam.

4
Sklepy / Sklep z włóczką wełnianą
« dnia: 16 Grudzień, 2018, 12:27:12 »
Hej i witam wszystkich.
Jeśli chcecie używać dobrej jakości włóczki wełnianej to polecam tą https://alewloczka.pl/pl/c/Wloczki-welniane/3 która moim zdaniem jest zdecydowanie najlepsza. Jeśli lubicie pracować na materiałach najlepszej jakości to ta włoczka będzie idealnym rozwiązaniem.

5
Makijaż / Kosmetyki firmy Oriflame
« dnia: 11 Listopad, 2018, 19:29:45 »
Dzień dobry i witam wszystkich.
Jakoś nie miałam do tej pory okazji używać kosmetyków firmy https://pl.oriflame.com bo w ogóle mało się malowałam. I jak piszę wybór padł właśnie na Oriflame. Czy możecie mi doradzić które serie z tej firmy według was są najbardziej godne polecenia? Chcę jeszcze w tym tygodniu coś sobie zamówić ze sklepu internetowego.

6
Sklepy / Wyjątkowe materace Hilding
« dnia: 26 Październik, 2018, 00:06:29 »
Cześć wszystkim :) Nie wiem czy słyszeliście o takich materacach Hilding https://senpo.pl/producer/hilding ale ja miałam osobiście przyjemność taki materac testować. Jak dla mnie nie ma na ten moment innego lepszego materaca. Czułam się bardzo wyspana przez co i mój następny dzień był o wiele lepszy.

7
Sklepy / Sklep z pieczątkami
« dnia: 25 Październik, 2018, 11:12:13 »
Dzień dobry forumowicze :D
Jeśli chcecie wyrobić sobie pieczątki firmowe to zachęcam was do zrobienia tego w sklepie https://www.maxsc.com.pl gdzie z pewnością dostaniecie to czego szukacie. Dobrej jakości pieczątka to połowa sukcesu, gdyż świadczy to również o naszym podejściu do klienta.

Strony: [1]