Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - urodka87

Strony: [1]
1
Trendy / odszkodowanie
« dnia: 07 Wrzesień, 2019, 22:20:58 »
Dziewczynki i chłopaki, BHP to podstawa, nie ulega to wątpliwości, dlatego zachęcam do przestrzegania go! Moja kumpela miała ostatnio wypadek w pracy, teraz stara się uzyskać odszkodowanie https://insito-odszkodowania.uk/wypadki/wypadki-w-pracy/ mam nadzieje, ze jej uda się wywalczyć sensowna kwotę, zwłaszcza, ze było to niedopatrzenie ze strony pracodawcy!

2
Medycyna estetyczna / Piekny biały usmiech
« dnia: 31 Sierpień, 2019, 22:02:05 »
Zastanawiam się nad tym czy wybielic sobie zeby u dentystym za rok mam wesele , chcialbym miec piekny bialy usmeich na zdjeciach . Chyba sie wybiore do https://www.ziemlewski.pl/oferta-zabiegi/wybielanie-zebow/ Wybeilaliscie zeby? Jak dlugo wam sie utzrymywal efekt? :D Mam nadzieje,ze powale moja zone na kolana!

3
Medycyna estetyczna / Henna brwi?
« dnia: 31 Sierpień, 2019, 20:52:31 »
Dziewczyny, przyznajcie się , która z was robi sobie henne brwi? Ja ostatnio mam czerwone wlosy , ale ciagle blond brwi i przyznam,ze wyglada to beznadziejnie, zastanawiam się nad kupieniem sobie czerwonej henny do brwi https://amazinglashes.com/pl/producer/My-Lamination/50 wydaje mi sie ,ze bede wygladala lepiej:)

4
Trendy / Transport morski
« dnia: 30 Sierpień, 2019, 22:40:44 »
Moi drodzy, szukam firmy transportowej , ktora zajmie sie wysyłką moich rzeczy do innegi kraju, zalezy mi w szczególności na opiniach o firmie https://skrzynietransportowe.eu/ moze wiecie cos na jej temat? Warto nawiazywac z nimi wspólprace? Wydaje mi sie ,ze są odpowiedzialna firmą.
 

Strony: [1]