Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - konradix

Strony: [1]
1
Sklepy / Budowa domu?
« dnia: 20 Wrzesień, 2017, 12:23:20 »
Hej! Czy są tu dziewczyny budujące dom? Albo takie które niedawno skończyły budowę?
Ja jestem w trakcie i mam nadzieję, że wszystko uda się zakończyć szybko i z powodzeniem. Przyznam szczerze, że mam już dość zamieszania i wydatków z tym związanych, ale chyba warto... W końcu dom z ogrodem to nie to samo co mieszkanie :) Budujemy z mężem dom energooszczędny.

2
Makijaż / Makijaż permanentny z grupona?
« dnia: 20 Wrzesień, 2017, 12:18:29 »
Dziewczyny, czy ktoś tu robił sobie makijaż permanentny z grupona? Ja wcześniej robiłam u kosmeryczki, a teraz moja młodsza siostra chciałaby sobie taki zrobić. Myślałam o tym, żeby jej go zafundować, ale ostatnio krucho u mnie kasą, więc pozostaje mi grupon. Czy nie bałybyście się zaryzykować?

3
Makijaż / Odp: Długotrwały makijaż
« dnia: 20 Wrzesień, 2017, 12:13:19 »
Ja utrwalam makijaż specjalnym sprejem. A poza tym zrobiłam sobie makijaż permanentny - delikatną kreskę na górnej powiece, wizualne zagęszczenie rzęs (takie malutkie kropeczki) na dolnej, brwi metodą piórkową i do tego usta - ale bardzo delikatnie kontur z wypełnieniem. Nie licząc nieco wyraźniejszej kreski na górnej powiece, cały makijaż wygląda niemal jakby był naturalny, jest bardzo delikatny, ale robi wielką różnicę na plus! Teraz już prawie wcale się nie maluję.

4
Paznokcie / Odp: Manicure hybrydowy
« dnia: 20 Wrzesień, 2017, 12:06:31 »
Niestety trochę niszczy, nie ma co ukrywać. Ja po prostu raz na pół roku robię sobie miesięczną przerwę od hybryd i "naprawiam" paznokcie różnymi zabiegami. Po prostu po zdjęciu hybryd proszę o manicure japoński, a później nakładam odżywki, stosuję oliwe z oliwek z cytryną i tym podobne metody. Jak pazury wracają do dobrego stanu to znów idę na hybrydy.

5
Paznokcie / Odp: Manicure vinylowy - czy warto?
« dnia: 20 Wrzesień, 2017, 12:04:22 »
Nigdy o czymś takim nie słyszałam.

6
Kosmetyka / Odp: Oczyszczanie twarzy.
« dnia: 20 Wrzesień, 2017, 12:02:49 »
Oprócz standardowej pielęgnacji raz na jakiś czas dobrze jest się wybrać do salonu kosmetycznego. Ja w międzyczasie korzystam z takiej specjalnej łyżeczki do usuwania wągrów, dzięki temu twarzy wygląda przez długi czas bardzo dobrze.

7
Włosy / Odp: Co na wypadanie włosów ?
« dnia: 20 Wrzesień, 2017, 12:00:55 »
Na pewno mniej stresu. To bardzo często czynnik kluczowy. Dobrze jest suplementować witaminy i minerały np. cynk (jest dobry dla włosów), poleca się też picie drożdży. Jeśli włosy wypadają bez wyraźnej przyczyny i zwyczajne dbanie o niej nie działa, warto jest pomyśleć o badaniach pod kątem endokrynologicznym.

8
Włosy / Odp: Pielęgnacja włosów jasnych
« dnia: 20 Wrzesień, 2017, 11:58:08 »
Ja nie stosuję żadnej specjalnej pielęgnacji, dedykowanej wyłącznie dla jasnych włosów. Wiem, że wiele osób chwali np. rumiankowe płukanki.

Strony: [1]