Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - tulipka

Strony: [1]
1
Dietetyka / Odp: Co na śniadanie?
« dnia: 15 Kwiecień, 2019, 14:19:40 »
Na śniadanie to tylko owsianka. Codziennie w innych wariantach. ;)

2
Paznokcie / Odp: Odżywka do paznocki
« dnia: 15 Kwiecień, 2019, 14:18:34 »
Ja bym poleciała któryś z olejków naturalnych, np. olejek rycynowy. To naturalna i tania odżywka, która jest bardzo skuteczna.

3
Paznokcie / Odp: Zniszczone paznokcie
« dnia: 15 Kwiecień, 2019, 14:17:06 »
Nie będę się powtarzać na ten temat, dlatego odsyłam do wpisu w innym miejscu http://www.urodoweforum.pl/paznokcie/jak-wzmocnic-paznokcie-i-wlosy/15/

4
Paznokcie / Odp: Jak wzmocnić paznokcie i włosy?
« dnia: 15 Kwiecień, 2019, 14:15:38 »
Jeśli zależy nam na mocnych i zdrowych paznokciach oraz włosach trzeba w pierwszej kolejności zrezygnować z agresywnych zabiegów upiększających. Na pewno wszelkie hybrydy, przedłużania czy trwałe ondulacje bardzo szkodzą ich kondycji. Trzeba także zadbać o odpowiednią dietę, bo właśnie z niej organizm czerpie budulce i składniki do regeneracji. O sposobach żywienia można poczytać w wielu miejscach, np. https://www.exitdoor.pl/zdrowie-i-uroda/dieta-na-zdrowe-i-mocne-paznokcie/ Moim zdaniem warto także postarać się o sprawdzone kosmetyki naturalne. Ja stawiam na produkty typu DIY kiedy tylko mogę. Do moich ulubionych produktów należy np. olejek rycynowy, którym można wzmacniać zarówno paznokcie, jak i włosy.

Strony: [1]