Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Filenisss

Strony: 1 ... 3 4 [5]
61
Medycyna estetyczna / Odp: Ginekolog
« dnia: 16 Październik, 2018, 22:59:56 »
Lekarz lekarzowi nie równy, ja to już nie raz się o tym przekonałam. Nie warto być cały czas wierna jednemu i to już chodzi o różnych specjalistów. Jeżeli coś was zrazi to nie bójcie się go zmienić na innego. Ja teraz chodze do ginekologa w http://ultimed.com.pl i bardzo sobie chwalę. Miła atmosfera, profesjonalny sprzęt, wszystko wygląda tam właśnie tak jak powinno

62
Paznokcie / Odp: swoja działalność
« dnia: 16 Październik, 2018, 19:42:39 »
Myślę też nad otworzeniem swojego biznesu. Co prawda nie będzie to wielka firma ale biuro planuje wynająć. Na stronie http://www.tntoffice.pl znalazłam też odpowiednie meble dla biur. Mają oni wiele nowoczesnych propozycji mebli biurowych. A nowoczesny styl i praktyczność to to co najlepiej sprawdza się w przypadku aranżacji biur.

63
Sklepy / Odp: Jakie są Wasze ulubione sklepy z bielizną?
« dnia: 16 Październik, 2018, 17:24:24 »
W sumie nie mam ulubionych sklepów. Kupuje tam gdzie aktualnie mi się najbardziej dana bielizna podoba :) Propozycje od firmy http://www.roza-bielizna.pl/pl/ wedlug mnie powinny was takze zainteresować. Mają oni szeroki wybór ekskluzywnej bielizny dla kobiet. Rożne, nawet takie erotyczne kolekcje świetnie sprawdzą sie na każdą okazję.

64
Trendy / Odp: Jak oprawić zdjęcia z wesele?
« dnia: 15 Październik, 2018, 13:43:31 »
Tym się chyba już fotografowie zajmują, przynajmniej ja dostałam album i kilka zdjęć oprawionych. Też dużo fajnych zdjęć miałam z fotobudki http://fotobudazwooda.pl  Koniecznie zamówcie sobie taką atrakcje. Goście się fajnie pobawią, a też ciekawie się ogląda po weselu takie zdjęcia.

65
Sklepy / Odp: Jaki samochód kupić?
« dnia: 15 Październik, 2018, 13:25:02 »
W pierwszej kolejności zastanówcie się jakie macie potrzeby. Czy postawić na vana, kombi, sedana a moze też jakieś małe zgrabne autko miejskie. Później warto pooglądać co oferują takie bardzie znane marki, żeby nie było problemu z naprawami. Mysle ze za dobrą cenę możecie kupić Forda w salonie http://www.ursyncar.pl a części zamienne też nie są drogie

66
Sklepy / Odp: prezenty
« dnia: 15 Październik, 2018, 12:54:17 »
Często mam problem z dopasowaniem odpowiedniego prezentu, jednak internet jest bardzo dobrym narzędziem do znajdowania inspiracji prezentowych. Na stronie https://www.cafesilesia.pl znalazłam już bardzo duży wybór kaw i ekspresów do kawy. Można także w tym kierunku pójsć.

Strony: 1 ... 3 4 [5]