Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Oluska

Strony: 1 [2] 3 4 5
16
Dietetyka / Odp: Jak poradzić sobie z alkoholizmem bliskiej osoby?
« dnia: 10 Czerwiec, 2019, 21:16:04 »
Przede wszystkim należy taką osobę wspierać i być z nią. Ja bym również postawiła na to, aby spróbować wysłać osobę uzależnioną do ośrodka terapii uzależnień https://detoksfenix.pl/ gdyż są odpowiedni specjaliści którzy wiedzą jak sobie można radzić z takim problemem.

17
Sklepy / Klej do gumy
« dnia: 06 Czerwiec, 2019, 19:06:44 »
Cześć wszystkim.
W ostatnim czasie wyszło tak, że niestety ale kilka gumowych uszczelek odmówiło współpracy u mnie w domu. Nie miałam zastępczych i musiałam sobie jakoś poradzić. Na całe szczęście znalazłam klej do gumy https://powerrubber.com/kat/kleje-do-gumy/ i to właśnie dzięki niemu udało mi się te oringi posklejać w jedną całość.

18
Trendy / Odp: namiot magazynowy czy stawianie magazynu
« dnia: 03 Czerwiec, 2019, 21:42:45 »
Ja do końća się aż tak na tym nie znam, ale moim zdaniem stawianie magazynu jest bardziej przyszłościowe. Jednak jak już taka konstrukcja będzie gotowa to warto również przed wejściem jest położyć wycieraczki systemowe https://www.alumatex.pl/ gdyż to właśnie dzięki nimw  głównej mierze będziemy w stanie zadbać o porządek w środku.

19
Sklepy / Odp: szkolenia
« dnia: 02 Czerwiec, 2019, 14:27:01 »
Moim zdaniem zawsze na czasie będą szkolenia z języków obcych. Jednak jest to teraz tak rozwinięte, że w sumie możemy sami się uczyć np. języka angielskiego. Ja z powodzeniem używam do tego fiszek https://www.jezykiobce.pl/angielski/1396-angielski-fiszki-plus-dla-zaawansowanych-1-600-fiszek-program-i-nagrania-do-pobrania-kol-9788377886922.html dzięki którym mogę poznawać nowe zwroty oraz nowe słowa. Jestem przekonana zresztą, że kaszty sposób jest dobry.

20
Medycyna estetyczna / Odp: Dziwny zapach w nowym domu
« dnia: 01 Czerwiec, 2019, 13:23:44 »
Jeśli ten brzydki zapach utrzymuje się zbyt długo to oczywiście należy wietrzyć pomieszczenia aż do skutku. Możesz jeszcze używać neutralizatora zapachów https://neutralizatoryzapachu.pl/ dzięki któremu bez problemu można brzydki zapach zneutralizować.

21
Sklepy / Odp: Sklep z tanią biżuterią
« dnia: 31 Maj, 2019, 19:40:10 »
Ja już od dość dawna nie kupuję gotowej biżuterii tylko sama ją sobie wykonuję. Tym bardziej, że wiem iż w https://pl.silvexcraft.eu/ mogę dostać wszystkie półfabrykaty jubilerskie które wykorzystuję do tworzenia mojej biżuterii.

22
Trendy / Odp: konto w banku jakie wybrać ?
« dnia: 30 Maj, 2019, 19:17:20 »
Sam wybór konta raczej nie powinien być jakąś ciężką decyzją. Jak dla mnie liczył się przede wszystkim warunek taki, aby mój bank był używany w płatnościach online https://www.cashbill.pl/ z których ja osobiście bardzo często korzystam. W końcu zależy mi na szybkich płatnościach.

23
Trendy / Odp: Studnia głębinowa
« dnia: 26 Maj, 2019, 11:33:27 »
Sama studnia głębinowa jak najbardziej jest fajnym pomysłem, gdy nie mamy możliwości podłączenia do sieci wodnej miejskiej. Ja jeszcze polecam do tego odżelaziacz wody https://www.dostudni.pl/odzelaziacze-wody,c52.html aby nasza woda pitna była zdecydowanie lepszej jakości.

24
Ja praktycznie cały czas korzystam z takich usług, gdyż bezpośrednio z kurierem musisz mieć specjalne umowy. Najlepiej współpracuje mi się z https://www.sendit.pl/cennik/cenniki-krajowe/dpd i jestem przekonana że to jest właśnie najlepszy wybór. Ani razu do tej pory nie było sytuacji, abym coś złego mogła o nich powiedzieć.

25
Włosy / Odp: konto bankowe dla młodych , jakie ?
« dnia: 21 Maj, 2019, 13:12:30 »
W większości przypadków takie konta faktycznie są darmowe i raczej nie ma związanych z użytkowaniem żadnych opłat. Ja jak zakładałam konto to zależało mi przede wszystkim na tym, aby mój bank był w systemie płatności internetowych https://www.przelewy24.pl/ gdyż na tym rozwiązaniu najbardziej mi zależało.

26
Trendy / Odp: Jakie konto bankowe wybrać ?
« dnia: 19 Maj, 2019, 09:28:04 »
Ja raczej takimi rzeczami się nie przejmuję gdyż mam jedno konto bankowe i to nie robi dla mnie dużej różnicy. Bardziej zależało mi oczywiście na wyrobieniu karty wielowalutowej https://www.igoriacard.com/ ponieważ w ostatnim okresie co raz częściej zdarza mi się bywać z granicą. Mając taką kartę bez najmniejszego problemu mogę realizować płatności zagraniczne.

27
Trendy / Odp: Kantor
« dnia: 18 Maj, 2019, 18:23:10 »
Kantor to bardzo szeroko powiedziane gdyż moim zdaniem co raz bardziej popularne staje się i tak wymienianie walut w kantorach online. Praktycznie teraz nie ma osoby, które nie płaciłaby bezgotówkowo i to sam tyczy się kont walutowych. Jeśli zależy mi na dobrym kursie i szybkiej wymianie to za każdym razem trafiam do kantoru https://cinkciarz.pl/ który moim zdaniem wyróżnia się znacznie na tle konkurencji.

28
Pielęgnacja ciała / Odp: Papierosy to zło!
« dnia: 16 Maj, 2019, 19:57:26 »
To że papierosy to zło to chyba wiedzą już nawet najmłodsi, jednak odsetek palaczy w naszym kraju nadal pozostaje dość wysoki. Ja jestem przekonana, że metodą https://allencarr.pl/ jesteśmy w stanie bardzo szybko sobie poradzić z tym wstrętnym nałogiem. Sama kiedyś paliłam i to dość dużo no i oczywiście udało mi się uciec raz na zawsze.

29
Makijaż / Odp: systemy informatyczne
« dnia: 15 Maj, 2019, 13:45:16 »
Systemy informatyczne to dość szerokie pojęcie i wydaje mi się że chodziło ci o dedykowane oprogramowanie używane np. w firmach.  Z tego co się orientuję to dobrą robotę robią w https://craftware.pl/ gdyż nawet w mojej firmie gdzie pracuję korzystają z ich rozwiązań. W szystko zależy do tego czego tak naprawdę potrzebujesz na co dzień.

30
Ja sama często jeżdżę do Niemiec jako opiekunka osób starszych https://www.carework.pl/praca/opieka-niemcy/ i doskonale rozumiem Twoją sytuację. Jeśli nie masz możliwości to trzeba zatrudnić kogoś kto wie jak skutecznie opiekować się osbą starszą i ma odpowiednią ku temu wiedzę. Myślę, że takie rozwiązanie będzie najbardziej solidne.

Strony: 1 [2] 3 4 5