Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Oluska

Strony: 1 2 3 [4] 5
46
Sklepy / Odp: Sklep z pościelą
« dnia: 02 Kwiecień, 2019, 17:06:05 »
Ja pościel kupuję raz na jakiś czas i nie lubię się ograniczać tylko do jednego wyboru. Natomiast jeśli chodzi o kołdrę to najlepszą mają w https://senpo.pl/koldry/koldry-140x200/ i tutaj już niezmiennie od kilku lat zamawiam nowe pościele. W końcu jestem zdania, że w takich przypadkach liczy się jakość.

47
Sklepy / Odp: Wyposażenie biura - wasze przykłady
« dnia: 21 Marzec, 2019, 19:19:43 »
Może ta rzecz o której chcę napisać nie wchodzi dokładnie w wyposażenie samego biura, ale jest z nim powiązana. Mówię tu o wycieraczkach systemowych https://www.alumatex.pl/ dzięki którym wiem, że jest w środku zapewniona czystość i nie będzie wnoszonego brudu do środka pomieszczeń.

48
Dietetyka / Odp: Suplementy diety
« dnia: 09 Marzec, 2019, 14:24:08 »
Jestem przekonana, że niestety ale suplementy diety nie zastąpią wszystkich ważnych składników odżywczych. Ja zgłosiłam się bezpośrednio do https://odzywialnia.pl/ i jestem pewna, że niedługo pojawią się pożądane efekty. W końcu aby schudnąć i znacznie lepiej wyglądać należy mieć cierpliwość i dobrze ułożony jadłospis ze zdrową żywnością.

49
Sklepy / Odp: Sklep z zabawkami
« dnia: 03 Marzec, 2019, 17:53:21 »
Ja ostatnio szukałam jakiś fajnych zabawek do gorodu aby fajnie można było spędzać czas. Trafiłam na https://modino.pl/ogrodowe-gry-i-zabawy-deskorolki i od razu zamówiłam kilka rzeczy do mojego grodu. takie zabawi ogrodowe to bardzo fajna sprawa, aby zachęcić dzieci do aktywnego spędzania czasu.

50
Fitness / Odp: Obuwie na fitness
« dnia: 27 Luty, 2019, 19:30:53 »
Oczywiście jest całkowita różnica jeśli ćwiczymy w hali czy na zewnątrz. Dlatego jak czytałam https://butymodne.pl/buty-sportowe-i-zimowy-trening-b36.html to teraz już wiem co należy zrobić aby wybrać dobre obuwie sportowe na zimowe treningi. Jeśli zrobimy to źle to nasze ćwiczenia mogą być nieefektywne.

51
Trendy / Odp: Strona internetowa
« dnia: 26 Luty, 2019, 20:04:52 »
Jeśli zależy nam na dobrych wnętrzach to musimy je przede wszystkim szanować i czyścić. Wtedy z pewnością posłużą nam one przez długi czas. Dlatego u mnie przed każdym wejściem do lokalu znajduje się wycieraczka systemowa https://www.alumatex.pl/ która jak najbardziej działa tak, że cały bród pozostaje przed wejściem a nie w środku.

52
Trendy / Odp: Pomysły na biznes
« dnia: 25 Luty, 2019, 20:04:37 »
Każdy pomysł na biznes jest dobry jeśli będzie nam przynosił korzyści. Ja otworzyłam biuro i mam u siebie największą pieczątkę https://www.maxsc.com.pl/pieczatki-2/pieczatki-nietypowe/najwieksze-pieczatki/ jaką w ogóle chyba można wyrobić. W sumie mi się ona przydaje i moja firma co najważniejsze przynosi profity :D

53
Sklepy / Odp: Budowa domu?
« dnia: 24 Luty, 2019, 14:30:29 »
Budowa domu jest faktycznie dość dużym wyzwaniem i należy je bardzo dobrze rozplanować. Ja pamiętam, że kupiłam pompę zatapialną https://www.dostudni.pl/pompy-zatapialne-do-wody,c9.html która faktycznie przydała nam się wiele razy, gdy potrzebowaliśmy wpompować nadmiar wody. Mamy ją do dziś i bardzo chętnie używamy.

54
Sklepy / Odp: Jakie obrączki ślubne wybrać?
« dnia: 20 Luty, 2019, 20:03:00 »
Ogólnie wyroby jubilerskie sa bardzo fajne ale obrączki należy wybierać indywidualnie. Do tego możemy dołożyć własnoręcznie wyrabianą biżuterię. Robiąc naszyjnik zawsze możemy dodać blaszki laserowo cięte https://pl.silvexcraft.eu/2395-blaszki-laserowo-ciete które jeszcze urozmaicą nasz wyrób jubilerski.

55
Sklepy / Odp: Sposoby na szybkie sprzątanie
« dnia: 19 Luty, 2019, 20:06:39 »
Wydaje mi się że sposobu na szybkie sprzątanie to nie ma. Jeśli tak będziemy sprzątać to efekt będzie słaby. Podczas tej czynności warto również zastosować neutralizator zapachów https://neutralizatoryzapachu.pl/ który jeszcze efekt sprzątania podniesie. Tym bardziej, że pozbędziemy się brzydkich zapachów z pomieszczeń.

56
Sklepy / Odp: Gdzie po tłumaczenia?
« dnia: 18 Luty, 2019, 20:04:24 »
Czasami warto nawet jest uczyć się samemu języków obcych abyśmy nie mieli problemów z tłumaczeniami. Ja jestem na etpiae nauki języka francuskiego z https://www.jezykiobce.pl/32-francuski i mam nadzieję, że już niedługo będę mogła sama swobodnie czytać książki. Jednak znajomość języków obcych jest bardzo przydatna.

57
Sklepy / Włóczka z lnu
« dnia: 18 Grudzień, 2018, 11:17:20 »
Dzień dobry moi drodzy.
Wiem, że część z was na pewno lubi czasami coś porobić z włóczki. Więc mam aktualnie do czynienia z włóczką z lnu https://alewloczka.pl/pl/c/Wloczki-z-lnu/17 która jak do tej pory spisuje się idealnie. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji pracować z tego rodzaju włóczkami to szczerze was do tego zachęcam.

58
Sklepy / Sklep z włóczką wełnianą
« dnia: 16 Grudzień, 2018, 12:27:12 »
Hej i witam wszystkich.
Jeśli chcecie używać dobrej jakości włóczki wełnianej to polecam tą https://alewloczka.pl/pl/c/Wloczki-welniane/3 która moim zdaniem jest zdecydowanie najlepsza. Jeśli lubicie pracować na materiałach najlepszej jakości to ta włoczka będzie idealnym rozwiązaniem.

59
Makijaż / Kosmetyki firmy Oriflame
« dnia: 11 Listopad, 2018, 19:29:45 »
Dzień dobry i witam wszystkich.
Jakoś nie miałam do tej pory okazji używać kosmetyków firmy https://pl.oriflame.com bo w ogóle mało się malowałam. I jak piszę wybór padł właśnie na Oriflame. Czy możecie mi doradzić które serie z tej firmy według was są najbardziej godne polecenia? Chcę jeszcze w tym tygodniu coś sobie zamówić ze sklepu internetowego.

60
Sklepy / Wyjątkowe materace Hilding
« dnia: 26 Październik, 2018, 00:06:29 »
Cześć wszystkim :) Nie wiem czy słyszeliście o takich materacach Hilding https://senpo.pl/producer/hilding ale ja miałam osobiście przyjemność taki materac testować. Jak dla mnie nie ma na ten moment innego lepszego materaca. Czułam się bardzo wyspana przez co i mój następny dzień był o wiele lepszy.

Strony: 1 2 3 [4] 5