Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - MothyPajton

Strony: [1]
1
Sklepy / Sklep z ubraniami ciążowymi
« dnia: 29 Sierpień, 2019, 14:03:51 »
Witajcie, postanowiłam założyć ten wątek żeby podzielić się z Wami sklepem z rzeczami dla kobiet w ciąży. Natrafiłam na ich ofertę zupełnie przypadkowo jestem pod dużym wrażeniem. Na stronie: https://mamaimalenstwo.pl/ znajdziecie ich asortyment. Posiadam kilka ubrań od nich i są one bardzo fajne wykonane, a przy tym bardzo wygodne - dla kobiet w ciąży (według mnie) to najważniejszy aspekt. Zajrzyjcie sobie :)

2
Dietetyka / Pożyczka online
« dnia: 11 Luty, 2019, 17:53:21 »
Cześć Kochani ! Postanowiłam założyć nowy temat ze względu na to, że chcę odświeżyć nieco temat pożyczki online. Znalazłam ostatnio bardzo ciekawy blog na temat finansów https://szybkagotowka.pl/Finanse/inwestowanie-w-nieruchomosci i zachęcam Was do zapoznania się z wpisami, bo bardzo pomogły mi w podjęciu decyzji o pożyczce i mam nadzieję, ze u Was będzie podobnie ;)

3
Trendy / Badania szczelności
« dnia: 28 Grudzień, 2018, 18:11:01 »
Hej wszystkim! Z usług jakich firm korzystacie w zakresie badania szczelności klimatyzacji, silników i maszyn? W mojej firmie jest to bardzo ważne, bo zależy nam na wyeliminowaniu utraty ważnych czynników. Aktualnie korzystam z oferty http://vghp.com.pl/ , którzy specjalizują się w produkcji urządzeń do pomiaru szczelności i odzysku gazu i jestem bardzo zadowolona z ich usług! A wy korzystacie może z ich oferty?

Strony: [1]