Autor Wątek: kontenery biurowe wynajem - gdzie?  (Przeczytany 4319 razy)

08 Maj, 2018, 11:37:02
Mamy właśnie remont w firmie i zastanawiam się jak rozwiązać sprawę pracy biura. Powiedzcie mi czy takie rozwiązanie jak kontenery biurowe wynajem  to według was dobry pomysł? Dzięki temu chyba nie będe musiała wstrzymywać pracy biura, prawda? Co o tym sądzicie?

06 Czerwiec, 2018, 11:05:03
Odpowiedź #1
Kontener kontenerem ale i tak trzeba zamówić jakieś meble biurowe, choćby nawet i takie troszkę prowizoryczne. Co do tych to znajomy robił zamówienie całkiem niedawno w http://www.tntoffice.pl Możecie tam spróbować. Mają z tego co widziałam bardzo duży wybór mebli biurowych

15 Lipiec, 2018, 17:21:02
Odpowiedź #2
Myślę, że praca w takim kontenerze na pewno będzie bardziej komfortowa niż w budynku, gdzie trwa remont. Tylko nie zapomnij, żeby zabezpieczyć urządzenia albo do podniesienia albo obniżenia temperatury powietrza w środku. Do tego bardzo pomogą Ci także szyldy informacyjne - http://www.grawernia.pl/k7,szyldy-tabliczki-wizytowki-identyfikatory-szyldy-i-tablice-informacyjne.html, dzięki którym dokładnie oznakujesz kontenery, tak żeby każdy bez problemy trafił do Waszego zamiennego miejsca pracy.

13 Sierpień, 2018, 19:27:36
Odpowiedź #3
 • Sr. Member
 • ****
 • Wiadomości: 424
  • Zobacz profil
  • Koszulki na zamówienie
My zdecydowaliśmy się postawić budynek biurowy dla naszej firmy tuż obok sali magazynowej, korzystając z oferty Depenbrock Polska na http://depenbrock.pl/oferta/obiekty-biurowe-i-uslugowe. Według nas jest to całkiem dobre rozwiązanie, kiedy wszystkie budynki należące do naszego przedsiębiorstwa będą znajdowały się blisko siebie :)

02 Październik, 2018, 19:24:47
Odpowiedź #4
Firma w której pracuję wynajmuje kontenery biurowe z https://ecocontainers.com/kontenery-biurowe/ i zawsze jesteśmy z nich zadowoleni, do tego stopnia że szef zastanawia się nad zakupem kilku z nich na stałe. A taki kontener ma w środku o wiele więcej miejsca niż mogłoby się wydawać i jest całkiem wygodnym, i przede wszystkim mobilnym biurem.

03 Październik, 2018, 12:33:57
Odpowiedź #5
 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 4
  • Zobacz profil
hmm a do czego takie kontenery w ogóle służą? ktoś z was może mnie oświecic?

09 Listopad, 2018, 16:41:41
Odpowiedź #6
A może w waszej firmie dużo lepiej sprawdzą się pomieszczenia biurowe od http://workingclub.pl Tam możecie liczyć na spory wybór pomieszczeń pod pracę biurową, szkolenia, czy konferencje, a także miejsce typu co-working. W lato czeka tam na was garden office a codziennie możecie liczyć na świeżą prasę, punkt ksero i recepcje