Forum urody

Moda => Sklepy => Wątek zaczęty przez: stokrota w 25 Kwiecień, 2019, 19:52:57

Tytuł: szkolenia
Wiadomość wysłana przez: stokrota w 25 Kwiecień, 2019, 19:52:57
Jakie szkolenia warto w tych czasach odbyc?
Tytuł: Odp: szkolenia
Wiadomość wysłana przez: felicja w 26 Kwiecień, 2019, 00:33:09
Każde które poszerzy twoją wiedzę z danego zakresu i pomoże ci w rozwoju osobistym. Ja obecnie skupiam się na nowelizacji przepisów dotyczących SSE. W najbliższym czasie odbędę szkolenie sse (http://crf.pl/prawne-i-podatkowe-aspekty-prowadzenia-dzialalnosci-na-terenie-specjalnych-stref-ekonomicznych-nowelizacje-przepisow-strefowych-zwolnienia-podatkowe-kwalifikacja-kosztow-dyskontowanie-pomocy-pub) i wiem że na pewno się przyda bo liczba takich stref rośnie jaki zapotrzebowanie na specjalistów.
Tytuł: Odp: szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Miss90 w 28 Kwiecień, 2019, 10:18:33
A czy zdarza Wam się czasami organizować jakie szkolenia w Waszych firmach? w jaki sposób je prowadzicie? Nam bardzo ułatwiają tą sprawę flipcharty, które zamówiliśmy sobie na stronie https://tablice-magnetyczne.com/flipcharty.html (https://tablice-magnetyczne.com/flipcharty.html). Naprawdę bardzo przydatna rzecz, jeśli chcecie coś obrazowo komuś wytłumaczyć ;)
Tytuł: Odp: szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Nightka w 28 Kwiecień, 2019, 22:38:21
Tak, w mojej firmie często organizowane są szkolenia dla pracowników. Oczywiście nie zmuszają nas do tego ale lepiej brać w nich udział i dla siebie i dla firmy. Nie tak dawno udało mi się wziąć udział w szkoleniu w Poznaniu https://www.jgt.pl/szkolenia-otwarte,szkolenia-w-poznaniu.html (https://www.jgt.pl/szkolenia-otwarte,szkolenia-w-poznaniu.html). Wiele się nauczyłam i dowiedziałam.
Tytuł: Odp: szkolenia
Wiadomość wysłana przez: frida w 29 Kwiecień, 2019, 13:44:26
Wszystko zależy też od tego, w jakiej branży pracujesz. Zajrzyj sobie na przykład na stronę https://www.kursor.edu.pl/ (https://www.kursor.edu.pl/). Ośrodek szkoleniowy Kursor znajduje się w Lublinie i ma wiele opcji szkoleniowych do zaoferowania. Warto bliżej im się przyjrzeć.
Tytuł: Odp: szkolenia
Wiadomość wysłana przez: latel w 01 Maj, 2019, 13:24:06
Hej wam, może ktoś z was miał kiedyś okazję brać udział w takich szkolenia https://qa-szkolenia.pl/szkolenia-istqb.html (https://qa-szkolenia.pl/szkolenia-istqb.html) ? Pytam bo planuję się na takie zapisać i nie wiem czy jest to opłacalne. Czy wiedza którą tam zdobędę na pewno kiedyś mi się przyda?
Tytuł: Odp: szkolenia
Wiadomość wysłana przez: mayczak w 16 Maj, 2019, 16:22:16
Na pewno warto znać język angielski w stopniu komunikacyjnym - angielski jest bowiem językiem umożliwiającym bezproblemowe porozumiewanie się na terenie całego świata. Chcąc się go nauczyć, proponowałbym rozważyć skorzystanie z oferty szkoły językowej Tutlo. To platforma umożliwiająca naukę z pomoca profesjonalnych lektorów - pierwsza lekcja jest w pełni za darmo.
Tytuł: Odp: szkolenia
Wiadomość wysłana przez: urodka87 w 28 Maj, 2019, 19:57:49
Moim zdaniem poza językowymi interesujące są szkolenia, które pomagają nam się rozwijać. Takie kursy i warsztaty oferuje firma https://leadership-center.pl/ . Zarządzanie projektami i skuteczne osiąganie celów, zarządzanie czasem i zdrowa efektywność, zarządzanie zespołem i owocna współpraca, rozwiązywanie problemów i praktyczna kreatywność to tylko niektóre z oferowanych szkoleń. Prócz tego pomagają rozwiązywać problemy, doradzają i wdrażają zmiany.

Tytuł: Odp: szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Oluska w 02 Czerwiec, 2019, 14:27:01
Moim zdaniem zawsze na czasie będą szkolenia z języków obcych. Jednak jest to teraz tak rozwinięte, że w sumie możemy sami się uczyć np. języka angielskiego. Ja z powodzeniem używam do tego fiszek https://www.jezykiobce.pl/angielski/1396-angielski-fiszki-plus-dla-zaawansowanych-1-600-fiszek-program-i-nagrania-do-pobrania-kol-9788377886922.html (https://www.jezykiobce.pl/angielski/1396-angielski-fiszki-plus-dla-zaawansowanych-1-600-fiszek-program-i-nagrania-do-pobrania-kol-9788377886922.html) dzięki którym mogę poznawać nowe zwroty oraz nowe słowa. Jestem przekonana zresztą, że kaszty sposób jest dobry.
Tytuł: Odp: szkolenia
Wiadomość wysłana przez: katie22 w 27 Lipiec, 2019, 00:04:25
Dla mnie też najlepszym szkoleniem jest nauka języka obcego, nadal na topie jest angielski, praktycznie już wszędzie się można w nim porozumieć, więc śmiało szukać czegoś w tym kierunku, teraz na topie jest kurs online, ja po konsultacjach i lekcji próbnej wybrałam tutlo
Tytuł: Odp: szkolenia
Wiadomość wysłana przez: pieknyolek w 05 Sierpień, 2019, 09:02:56
Bardzo polecam kursy dla fizjoterapeutow (https://www.fizjosystem-szkolenia.pl/) dzięki większym kwalifikacjom odwiedzi nas więcej klientów ;)
Tytuł: Odp: szkolenia
Wiadomość wysłana przez: moon9 w 16 Sierpień, 2019, 13:33:23
Co powiesz na naukę języka, ale niemieckiego? To dla Ciebie na pewno będzie ważna kwestia, więc wybierzesz szkołę, która najbardziej będzie Ci odpowiadać. Postaw więc na https://niemiecki-koscierzyna.info/kursy-dla-doroslych/ czyli profesjonalne i eksperckie kursy dla dorosłych. Na pewno Twoje umiejętności językowe wzrosną! 
Tytuł: Odp: szkolenia
Wiadomość wysłana przez: MothyPajton w 28 Sierpień, 2019, 10:17:41
W pierwszej kolejności musisz zorientować się jaka konkretnie branża Cię interesuje. Ja miałam okazję brać udział w wielu szkoleniach i na chwilę obecną najbardziej jestem zadowolona z tych organizowanych przez firmę https://goodman.eu/ W ich ofercie znajdziecie szkolenia z zakresu między innymi logistyki i transporty, zarządzania projektami czy sprzedaży i obsługi klienta ;)