Autor Wątek: Firma sprzątająca Kraków  (Przeczytany 704 razy)

31 Styczeń, 2019, 21:52:39
Odpowiedź #15
Mamy świetną firmę w Krakowie, a mianowicie https://moppy.pl/ Profesjonalnie zajmują się sprzątaniem biur i mieszkań. Musicie dowiedzieć się tylko, czy posiadają takie usługi, jakie Was zainteresują. Myślę, że mają interesujące pakiety. Sama planuję skorzystać z ich usług, bo nie radzę sobie już ze sprzątaniem.

01 Marzec, 2019, 09:44:57
Odpowiedź #16
U mnie fajnie sprawdziła się firma sprzątająca DDD czystosc, są właśnie z Krakowa, ale dojechali do mojej firmy w Skawinie - magazyn super wysprzątali, potem zaprosiłam ich do domu na sprzątanie i też poszło sprawnie. Fajne jest to, ze mają wysoką kulturę pracy - nie rozwalają dookoła mioteł, szmat wiader tylko pokój po pokoju sobie pracują, co przy dzieciach jest spoko. Używają jakiś specjalnych środków do czyszczenia posadzek, bo nigdy wcześniej tak nie błyszczały, ale za to mają intensywny zapach - nie każdemu to sie może podobać. Ale  wystarczy przewietrzyć i jest ok. To ich numer 660 461 428 - polecałabym dzwonić w godzinach porannych, bo popołudniu cieżko się dodzwonić tak zauważyłam.

15 Marzec, 2019, 12:00:17
Odpowiedź #17
  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Samemu też sobie można posprzątać :) I nie jest to wcale jakaś wielka filozofia. Wystarczy zamówić profesjonalne środki czystości ze strony https://www.emop.pl/. Wybór jest duży wiec na pewno znajdziecie wszystko, co potrzebne :)