Autor Wątek: Catering dietetyczny  (Przeczytany 869 razy)

13 Czerwiec, 2019, 18:22:40
Odpowiedź #15
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Kiedyś jakoś nie przekonywała mnie opcja takiego cateringu dietetycznego ale ostatnio uznałem, że jest to bardzo wygodne i warto spróbować. Zamówiłem tutaj https://www.zielonomicatering.pl/ swój pierwszy catering i jestem z niego bardzo zadowolony, jest to bardzo ale to bardz wygodne

20 Sierpień, 2019, 11:56:44
Odpowiedź #16
A co sądzicie o cateringu dietetycznym dreamslim? Czy jest on Waszym zdaniem wart uwagi? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone informacje w tym zakresie.
Bardzo wiele książek należy przeczytać po to, aby sobie uświadomić, jak mało się wie.

20 Sierpień, 2019, 18:17:46
Odpowiedź #17
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
No właśnie ten temat ostatnio poruszałam z moim chłopakiem. Od niedawna mieszkamy razem i ja nie umiem gotować tak, jak on by zjadł. Jest weganem, więc wielu rzeczy po prostu nie zjada, które ja owszem, z chęcią pożeram ;) . I nie mam jak gotować na dwóch i jeszcze dziecko do tego. Dlatego tak się zastanawiałam, czy może taki catering https://afterfit-catering.pl/dieta-weganska/ dobrze byłoby, gdyby sobie zamówił. Jak Wy sądzicie? Bez kolacji i śniadań, bo je to bym już jakoś ogarnęła ;) ..

22 Sierpień, 2019, 10:12:24
Odpowiedź #18
Pomysł zamówienia cateringu dietetycznego jest fajną opcją dla osób zabieganych i nie mających talentu kulinarnego. Ja uwielbiam spędzać swój wolny czas przy garach, więc nie wyobrażam sobie zamawiać gotowych posiłków skoro mogę zrobić je sama. Jednak domowa kuchnia ma to w sobie, że jest dość tucząca, więc postanowiłam zmienić trochę styl odżywiania i korzystam z porad https://slim-express.pl/jak-szybko-schudnac-20-kg-racjonalne-podejscie-to-podstawa/ . Mam nadzieję, że i moja rodzina się do tego przekona.

30 Sierpień, 2019, 23:48:12
Odpowiedź #19
Ja często korzystam z cateringu. W moim sprawdzonym Barze Marina w Warszawie mają rewelacyjne domowe jedzenie,wszystko jest świeże i pyszne dlatego często korzystam z ich usług. Co prawda nie jestem na diecie ale zawsze można się dogadać co do dań :)