Autor Wątek: Ubezpieczenie OC - jakie wybrać?  (Przeczytany 123 razy)

05 Kwietnia, 2022, 12:16:43
Polisa OC należy do ubezpieczeń obowiązkowych, które opisano w ustawie z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, ale czy istniejue sposób by wybrać najlepsze ubezpieczenie oc?
Wykupienie ubezpieczenia OC dotyczy pojazdu i zwyczajowo obejmuje okres 12 miesięcy ochrony. Warunki polisy określają brak odpowiedzialności cywilnej w trakcie spowodowania kolizji drogowej, wypadku, a także nieszczęśliwych zdarzeń podczas postoju samochodu.

11 Kwietnia, 2022, 08:18:45
Odpowiedź #1
Zazwyczaj większość myśli że zawarta umowa kupna sprzedaży samochodu to wszystko ale tak nie jest bo trzeba ustalić co z OC. Wszystko w tym temacie wyjaśnia artykuł na tej witrynie https://superpolisa.pl/oc-a-umowa-kupna-sprzedazy-samochodu/ a dodatkowo możesz poprzez nią zakupić online polisę jak i porównać oferty wszystkich ubezpieczycieli.

10 Maja, 2022, 15:43:50
Odpowiedź #2
  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
Sporo jest  ciekawych ofert jeśli chodzi o ubezpieczenie natomiast nie wszystkie są takie same. Mnie teraz interesuje jak wygląda oc członków zarządu czy mamy tutaj kogoś, kto prowadzi swoją firmę lub spółkę i mógłby mi trochę bardziej szczegółowo nakreślić sytuacje?

23 Maja, 2022, 16:58:05
Odpowiedź #3
Najlepiej jest skontaktować się z agentem ubezpieczeniowym, który znajdzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Ubezpieczenie OC to oferta skierowana do każdego właściciela pojazdu, któremu zależy na wypełnieniu ustawowego obowiązku posiadania zawartej umowy ubezpieczenia w zakresie odpowiedzialności cywilnej, więc jest wiele firm, które świadczą taką usługę, dlatego warto znaleźć dobrą firmę, która oferuje dobre ceny właśnie tego typu ubezpieczenia.