Forum urody

Moda => Trendy => Wątek zaczęty przez: Melania w 24 Październik, 2017, 18:01:33

Tytuł: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: Melania w 24 Październik, 2017, 18:01:33
Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarzadzanie-i-stopnia,2,2,259,54,259 a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych.
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: jolcia w 25 Październik, 2017, 12:40:33
ja się zdecydowałam na zaoczne studia bo otwierałąm już wtedy firmę. i to było dobre rozwiązanie, teraz mój znak towarowy (https://zastrzezone.pl/pl/oferta/monitoring-znaku-towarowego/13,17,28) jest dosyć popularny w branży
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: jolcia w 15 Listopad, 2017, 00:53:48
Kazda firma powinna być niepowtarzalna. Można to zrobic przez ciekawa nazwe firmy która dobrze zarejestrowac. Tutaj znalazlem odpowiedz dlaczego warto to zrobic http://tworzenienazw.pl/po-co-rejestrowac-nazwe-firmy/
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: majula w 14 Styczeń, 2018, 22:38:15
Też studiuję zaocznie. Nic dziwnego w tym nie widzę, większość moich znajomych tak robi by móc pracować i na te studia zarobić. A przy okazji zdobywam doświadczenie i staż pracy. W wakacje rozważam też taki wyjazd https://www.campamerica.pl/ (https://www.campamerica.pl/) na 9 tygodni w programie Camp America Campower, jakby się udało byłoby super. Podszkoliłabym język i zobaczyła trochę świata.
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: tomiii35 w 31 Styczeń, 2018, 18:42:40
Studia zaoczne są teraz bardziej popularne niż dzienne ze względu że zdobywasz w międzyczasie doświadczenie w pracy. Jest to bardzo ważne dla pracodawcy. Najlepiej poczytać o wyborze uczelni i kierunku http://uczelniewarszawa.page.tl/ (http://uczelniewarszawa.page.tl/)
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: tegolafka w 05 Luty, 2018, 15:34:54
Ja studiowałam dziennie, ale nie żałuję, że taką podjełam decyzję, bo po 5 latach znalazłam bez problemu pracę w zawodzie.
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: DeeRMeeR w 09 Luty, 2018, 12:26:34
Ja studiuję dziennie i za nic nie zamieniłbym tego na studia zaoczne :P
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: delora w 26 Luty, 2018, 21:08:06
Ja uważam, że żadne studia nie są złe każdy po prostu wybiera to co jemu odpowiada najbardziej.
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: tobio w 26 Czerwiec, 2018, 16:00:01
Również jestem takiego zdania, że nie ma złego kierunku studiów, tylko każdy stworzony jest do czegoś innego ;) Jednemu pasować będzie profil praktyczny, a inny wybierze humanistyczny. Wszystko zależy od konkretnych zainteresowań ;) Sam jestem na etapie wybierania kierunku i chyba wybiorę psychologię na http://www.wse.krakow.pl/pl/ . Od zawsze interesowały mnie aspekty psychologiczne życia, więc myślę, że sprawdzę się w tym idealnie ;)
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: jolcia w 29 Czerwiec, 2018, 15:33:34
Fajnie tu zobaczyć https://vindicat.pl/baza-wiedzy/dlaczego-warto-wyslac-wezwanie-do-zaplaty/
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: 4Muszkieter w 01 Lipiec, 2018, 10:42:44
Ja uważam, że studia zaoczne to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chciałby podjąć już pracę w trakcie studiów. Znam kilka osób, które studiują zaocznie i wiedzą prześcigają osoby na "dziennych", więc widać, że poziom jest tak samo wysoki :)
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: Iwonqa w 06 Lipiec, 2018, 11:27:04
Ja też bardzo długo studiowałam na zaocznych, ale nie miałam tylko czasu napisać całej pracy magisterskiej. Dlatego skorzystałam z oferty pisanie.co http://pisanie.co/kujawsko-pomorskie/grudziadz (http://pisanie.co/kujawsko-pomorskie/grudziadz), która pomogła dobrać mi temat pracy, spis treści oraz przygotować książki. Jeśli ktoś byłby zainteresowany taką ofertą, to zdecydowanie polecam tę firmę. Pisanie pracy licencjackiej i magisterskiej nie dla każdego musi być takie proste.
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: Madzia148 w 11 Lipiec, 2018, 09:43:45
Zarówno zaoczne, jak i dzienne studia mogą sprawić problemy, dlatego warto mieć kontakt z osobami, które gwarantują profesjonalne wsparcie np. w napisaniu ważnej pracy zaliczeniowej. Ze swojej strony polecić mogę serwis iprace.pl, który wielokrotnie mi pomógł. Firma specjalizuje się w pisaniu prac maturalnych http://www.iprace.pl/oferta/prace-maturalne/, inżynierskich, licencjackich i magisterskich. Fachowcy pomagają w zebraniu potrzebnych materiałów, doradzają i weryfikują to, co już zostało napisane. To idealne rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu.  ;)
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: gorka89y w 29 Lipiec, 2018, 22:41:54
Polecam zaoczne Prawo lub Finanse. To studia, które przydadzą się praktycznie w każdej branży. Korzystając z okazji posyłam Wam ciekawy blog finansowy o pozyczkach i chwilówkach kredytpreferencyjny.com.pl (http://kredytpreferencyjny.com.pl/) :)
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: kamcia22 w 01 Sierpień, 2018, 09:56:52
Prawo i finanse to naprawdę dobry kierunek sama jestem teraz na drugim roku. Sporo nauki ale do przeżycia. Fajne materiały i pomoce czyli wszelkie kodeksy i przepisy ostatnio znalazłam na portalu https://www.wip.pl jak potrzebujecie informacji z innych dziedzin to też możecie u nich poszperać. A wracając do kierunku studiów to na pewno z przyszłością.
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: pizzaman w 01 Sierpień, 2018, 12:50:56
Zaoczne studia to niestety droga sprawa i nie każdego na nie stać :(
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: Familka w 04 Wrzesień, 2018, 19:16:50
Zaoczne studia są dla osób, które chcą równocześnie pracować, nabierać doświadczenia i wtedy wcale nie jest to drogie. Patrząc po uczelni takiej jak Polski Uniwersytet Wirtualny https://www.puw.pl/pl (https://www.puw.pl/pl) to ceny sa bardzo przystępne, a forma nauki bardzo innowacyjna. Sprawdźcie sobie jak działa tam platforma e-learningowa. Dla mnie to po prostu genialne narzędzie.
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: Krzysztofek_32 w 05 Wrzesień, 2018, 11:22:08
Jak dla mnie to nie ma żadnej różnicy między studiami zaocznymi a studiami dziennymi :)
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: late w 20 Wrzesień, 2018, 10:46:08
W sumie chyba nie ma wielkiej różnicy ale może być inny dostęp do programów studenckich, ja chodzę na dzienne studia więc mogłam bez problemu wyjechać na camp do USA https://www.campamerica.pl/ (https://www.campamerica.pl/) ale nie jestem pewna czy studenci zaoczni mają taką możliwość
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: niespodzianka w 20 Październik, 2018, 14:40:20
Warto studiować. Studia nie tylko rozwijają ale i przynoszą satysfakcję. Nie wyobrażam sobie rezygnacji z nich.
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: panda w 04 Listopad, 2018, 14:51:59
Niezależnie od tego, czy zaoczne czy nie, to pracę dyplomową trzeba po nich napisać. Dla mnie najgorsze były analizy statystyczne (http://e-statystyka.com.pl/). Było z tym dużo pracy i tak naprawdę do końca nie wiedziałam jak sobie z nimi poradzić i jak to opracować.
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: renulka90 w 04 Listopad, 2018, 23:31:26
Mi kompletnie nie siada ten pomysł. Tyle zajęć w weekend i  jeszcze wszystko trzeba ogarniać
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: Blanka00 w 08 Listopad, 2018, 15:48:25
Sama studiowałam zaocznie, studia takie mają bardzo dużo plusów- chociażby mogłam pracowac w pełnym wymiarze godzin dlatego tez bez problemu w czasie studiów mogłam utrzymywać się już sama, co prawda ma się wtedy zajęty w sumie każdy dzień ale wiele można sobie ułatwić np. dzięki stronie Wiedza i Praktyka- bardzo pomogła mi w trakcie studiów, stamtąd czerpałam bardzo dużo informacje, książki są typowo branżowe więc i po zakończeniu mojej przygody ze studiami nadal z nich korzystam dzięki czemu pozyskuję coraz to większą wiedzę.
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: pafik24 w 09 Listopad, 2018, 20:53:02
Dzięki zaocznym studiom mogę połączyć naukę z pracą. Opłaca się :)
http://bigportal.pl/2018/10/31/praca-dodatkowa-na-studiach-sprawdzone-sposoby/
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: urodka87 w 21 Listopad, 2018, 10:41:30
Witam, w następnym roku wybieram się na zaoczne studia magisterskie. Zastanawiam się nad pracą i chciałabym,aby było to coś innego niż praca w sklepie. Co sądzicie o szukaniu pracy przez agencję? Moja koleżanka mówiła,że jakiś jej znajomy podobno w ten sposób znalazł pracę. teraz studiuje dziennie,jednak chcę ustalić sobie plan już wczesniej, zanim pójdę na zaoczne. Co sądzicie o tej agencji  https://grupaprogres.pl/krakow/ (https://grupaprogres.pl/krakow/) ? Będę wdzięczna za wszystkie opinie.
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: julka990 w 30 Grudzień, 2018, 10:11:37
Jak przeprowadzasz statystki do pracy magisterskiej lub licencjackiej? Ja ostatnio trafiłam na https://www.e-statystyka.com.pl/ i chyba skorzystam z ich pomocy. Przeprowadzają analizy statystyczne do prac magisterskich, korekty językowe tekstów i ankiety online.
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: tobio w 11 Luty, 2019, 22:41:48
Pójście na studia zaoczne to bardzo dobre rozwiązanie moim zdaniem, gdyż możemy zarówno studiować jak i pracować. U mnie zaczęło się od pracy w branży IT i dzięki temu poszedłem na studia informatyczne na specjalność technologie internetowe, o których więcej tu https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/inzynierskie/informatyka/technologie-internetowe . Jestem już na drugim roku i cieszę się bardzo, że od razu wybrałem ten kierunek, gdyż w pracy pozyskuję doświadczenie praktyczne, a na studiach wiedzę teoretyczną ;)
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: terez w 28 Marzec, 2019, 17:33:33
Hej, chcę zacząć studiować w tym roku, niestety ale bez wykształcenia wyższego ciężko jest mi zdobyć lepszą pracę aniżeli posiadam teraz. Powiedzcie mi proszę, czy studia online to dobry pomysł czy nie? Znajomy mi mówił, że jest to ciekawa opcja, na https://www.zpsb.pl/e-learning/ (https://www.zpsb.pl/e-learning/) widziałem fajną ofertę. Co sądzicie?
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: Miss90 w 08 Kwiecień, 2019, 10:09:01
Moim zdaniem bez względu na to, czy robicie studia dzienne, czy też zaoczne, warto zastanowić się nad jakimś dodatkowym kursem języka angielskiego, bo jak wiadomo w dzisiejszych czasach to podstawa. Na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-studentow (https://www.speak-up.pl/angielski-dla-studentow) możecie zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej Speak-Up, która własnie organizuje takie kursy specjalnie dla studentów ;) Polecam :)
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: mayczak w 26 Kwiecień, 2019, 12:51:45
Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się uczyć w trybie zaocznym, czy tez nie, powinniśmy na początku wybrać interesujący nas kierunek. Szukając szkoły, w której moglibyśmy się uczyć, powinniśmy rozważyć skorzystanie z oferty http://www.wseiz.pl która moim zdaniem jest niezastąpiona i jedyna w swoim rodzaju!
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: hubertcee w 27 Kwiecień, 2019, 22:54:56
Studia zaoczne wcale nie muszą kosztować tak dużo, jeśli do tego mamy pracę na pełen etat to jesteśmy w stanie spokojnie wyżyć
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: Wacusiek_para w 28 Kwiecień, 2019, 10:19:41
Moim zdaniem studia zaoczne to nie jest dobry pomysł.
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: megan11 w 30 Kwiecień, 2019, 18:52:17
Nawet jeżeli studiujesz to możesz sobie zrobić zawodowy kurs kosmetyczny i dorabiać. Po tak dobrym kursie jaki oferuje Beauty Lux, nie będzie z tym problemu. Polecam dlatego, że zajęcia prowadzi doświadczona kadra i przede wszystkim uczą na profesjonalnym sprzęcie.
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: zampo w 01 Maj, 2019, 11:24:06
według mnie studiowanie zaocznie jest trochę bez sensu :/
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: mayczak w 18 Maj, 2019, 22:59:08
Chcąc natomiast nauczyć się języka angielskiego nie trzeba od razu decydować się na studia.Można również zdecydować się na naukę w szkole językowej Tutlo, która oferuje naukę za pośrednictwem specjalnej platformy językowej. Zajęcia trwają 20 minut i nie trzeba na nie zapisywać się wcześniej.
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: alejandra w 19 Maj, 2019, 18:13:55
to droga sprawa
Tytuł: Odp: Zaoczne studia
Wiadomość wysłana przez: bromirek w 20 Maj, 2019, 08:36:35
Ja dopiero drugi stopień studiów robiłem zaocznie, ponieważ wtedy miałem już pracę