Autor Wątek: Zespół muzyczny na wesele  (Przeczytany 353 razy)

20 Grudzień, 2018, 09:33:16
Drogie Panie, muszę podzielić się z Wami moimi wrażeniami z wesela siostry, które odbyło się w zeszły weekend. Z czystym sumieniem mogę przyznać, że było to zdecydowanie najlepsze wesele, na którym kiedykolwiek byłam. A wszystko to dzięki fantastycznemu zespołowi, który zagrał bardzo przemyślany repertuar trafiający w gusta młodej pary. Byłam pod ogromnym wrażeniem umiejętności wokalnych wokalistki - jej głos dosłownie porywał do zabawy, bardzo przyjemnie mi się jej słuchało. Fantastyczny był również DJ, który rozbawiał gości do łez. Zespół muzyczny z Wrocławia okazał się  hitem, jestem pewna, że sama kiedyś go wynajmę. :)

22 Grudzień, 2018, 07:21:54
Odpowiedź #1
Jak już wybierzecie muzyków, to umówcie się z nimi o której godzinie będziecie składać podziękowania dla rodziców, wręczać kwiaty, a może i to https://www.grawernia.pl/p2404,podziekowanie-dla-rodzicow-dyplom-z-ikona-swietej-rodziny-pdr001.html  Dyplom będzie na pewno miłym dodatkiem do kwiatów. A muzycy w tym momencie niech zagrają ulubioną piosenkę rodziców  U mnie był to przebój U, Sipińskiej "Wspaniałych rodziców mam"

22 Grudzień, 2018, 14:40:49
Odpowiedź #2
Na wesele zdecydowanie wolałbym jakiegoś DJ niż zespół muzyczny.

04 Luty, 2019, 21:28:30
Odpowiedź #3
U nas był zespół i zabawa do białego rana. Ładną, sporą salę mieliśmy, było dużo miejsca do tańczenia. Goście zachwyceni pysznymi daniami, obsługa też na najwyższym poziomie. Dlatego cieszę się, że to właśnie Sala Imprez Okolicznościowych w Zamościu urządzała nasze przyjęcie.

05 Luty, 2019, 21:27:10
Odpowiedź #4
  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
my najpierw byliśmy pochłonięci załatwianiem sali, potem niestety zaczęliśmy szukać konkretnego zespołu albo dj'a, niestety nie umieliśmy znaleźć, dopiero w lokalu Smaki życia, tam gdzie mieliśmy wesele, właściciele polecili nam najlepszy lokalny zespół.A co do wesela bylo cudnie, sala ogromna, przejrzysta, ładnie postrojona, a obsługa przemiła i cały czas była uśmiechnięta, cały czas na pełnych obrotach, no i to mi sie podoba :) Fajne pokoje dla gości, czyste, schludne i niedrogie

06 Luty, 2019, 11:55:52
Odpowiedź #5
Z zespołami muzycznymi tojest tak, że nigdy nie wiemy jaki dokładnie wybrać, ja się cieszę, że moja siostra jak miała wesele i organizowała je w Villi Sulejówek http://www.villasulejowek.pl/ to tam zajęli się wszystkim od a do z, załatwili świetny zespół, fotografa i  postroili salę. Samo miejsce genialne i chyba najlepsze w okolicy jeżeli chodzi organizację wesel i elegancję pomieszczeń.

15 Marzec, 2019, 14:05:17
Odpowiedź #6
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Wbrew pozorom trudno dziś o profesjonalny zespół. Moja siostra wychodziła w zeszłym roku za mąż i doskonale pamiętam, to jak duże trudności miała ona ze znalezieniem kogoś, kto sprosta stawianym przez nią oczekiwaniom. Wybawieniem okazał się dopiero pewien zespół na wesele, który specjalnie dla niej przyjechał do Łodzi. Chórki były po prostu fantastyczne. :D

15 Marzec, 2019, 21:11:38
Odpowiedź #7
Ja z doświadczenia wziąłbym Dja